Sojottavat karvat

Anonyymi

Osa miehistä tykkää enemmän karvaisemmasta, mutta niitä karvoituksiakin on erilaisia.. itsellä on pitkähkö, jäykkä karvoitus, joka sojottaa sinne sun tänne. Olen lyhentänyt sitä jonkin verran, mutta en tiedä miten se kannattaisi leikata, jotta olisi siisti. Pitäisi käydä varmaan jollain osaavalla parturilla.

4

449

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voisin tulla siistimään jos et oo kovinkaan kaukana. Jyväskylä ympäristö 100km

    • Sojottavat karvat ovat hyvin kauniit, jos ne ovat lyhyet, 1 - 2 cm. Parturissa ei pidä käydä, vaan leikata ne tasapituisiksi. Kaikenlainen muotoilu, "vauhtiviiva" tai kolmio, on teennäisen näköinen ja vähentää kauneutta.

      Jos haluat jättää pitemmät, sekin käy, mutta silloin tarvitsee lyhentää klitoriksen kohdalla, jotta kauneus säilyy. Tässä esimerkki. Katso miten kaunis ilman jippoja.

      https://xhamster.com/photos/gallery/4783257/81528052

      https://www.elitebabes.com/teen-lara-shows-off-her-tight-ass-and-juicy-pussy-at-home-1195/#gallery-01-16

      Hyvää jatkoa sinulle! 🌹

    • anna olla vaan kunnon karvoitus on ihana

    • Älä missään nimessä ajele tuuheaa karvoitustasi..se on varmasti todella kaunis ja kiihottava..itse etsin juuri seuraa perinteisen luomusta naisesta..olisi kiva päästä sinua tapaamaan.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1064
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      804
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      586
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      15
      563
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      92
      499
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      492
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    10. Haluatko vain sitä

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      30
      416
    Aihe