Osa miehistä tykkää enemmän karvaisemmasta, mutta niitä karvoituksiakin on erilaisia.. itsellä on pitkähkö, jäykkä karvoitus, joka sojottaa sinne sun tänne. Olen lyhentänyt sitä jonkin verran, mutta en tiedä miten se kannattaisi leikata, jotta olisi siisti. Pitäisi käydä varmaan jollain osaavalla parturilla.
Sojottavat karvat
4
376
Vastaukset
- Anonyymi
Voisin tulla siistimään jos et oo kovinkaan kaukana. Jyväskylä ympäristö 100km
Sojottavat karvat ovat hyvin kauniit, jos ne ovat lyhyet, 1 - 2 cm. Parturissa ei pidä käydä, vaan leikata ne tasapituisiksi. Kaikenlainen muotoilu, "vauhtiviiva" tai kolmio, on teennäisen näköinen ja vähentää kauneutta.
Jos haluat jättää pitemmät, sekin käy, mutta silloin tarvitsee lyhentää klitoriksen kohdalla, jotta kauneus säilyy. Tässä esimerkki. Katso miten kaunis ilman jippoja.
https://xhamster.com/photos/gallery/4783257/81528052
https://www.elitebabes.com/teen-lara-shows-off-her-tight-ass-and-juicy-pussy-at-home-1195/#gallery-01-16
Hyvää jatkoa sinulle! 🌹anna olla vaan kunnon karvoitus on ihana
Älä missään nimessä ajele tuuheaa karvoitustasi..se on varmasti todella kaunis ja kiihottava..itse etsin juuri seuraa perinteisen luomusta naisesta..olisi kiva päästä sinua tapaamaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32691Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062461Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42209Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441835- 311396
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141393- 1761125
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden961089Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201023Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?79893