Sojottavat karvat

Anonyymi

Osa miehistä tykkää enemmän karvaisemmasta, mutta niitä karvoituksiakin on erilaisia.. itsellä on pitkähkö, jäykkä karvoitus, joka sojottaa sinne sun tänne. Olen lyhentänyt sitä jonkin verran, mutta en tiedä miten se kannattaisi leikata, jotta olisi siisti. Pitäisi käydä varmaan jollain osaavalla parturilla.

4

450

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voisin tulla siistimään jos et oo kovinkaan kaukana. Jyväskylä ympäristö 100km

    • Sojottavat karvat ovat hyvin kauniit, jos ne ovat lyhyet, 1 - 2 cm. Parturissa ei pidä käydä, vaan leikata ne tasapituisiksi. Kaikenlainen muotoilu, "vauhtiviiva" tai kolmio, on teennäisen näköinen ja vähentää kauneutta.

      Jos haluat jättää pitemmät, sekin käy, mutta silloin tarvitsee lyhentää klitoriksen kohdalla, jotta kauneus säilyy. Tässä esimerkki. Katso miten kaunis ilman jippoja.

      https://xhamster.com/photos/gallery/4783257/81528052

      https://www.elitebabes.com/teen-lara-shows-off-her-tight-ass-and-juicy-pussy-at-home-1195/#gallery-01-16

      Hyvää jatkoa sinulle! 🌹

    • anna olla vaan kunnon karvoitus on ihana

    • Älä missään nimessä ajele tuuheaa karvoitustasi..se on varmasti todella kaunis ja kiihottava..itse etsin juuri seuraa perinteisen luomusta naisesta..olisi kiva päästä sinua tapaamaan.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      64
      1056
    2. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      342
      1037
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      61
      832
    4. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      56
      731
    5. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      98
      656
    6. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      49
      641
    7. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      26
      633
    8. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      68
      620
    9. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      14
      618
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      57
      600
    Aihe