Osa miehistä tykkää enemmän karvaisemmasta, mutta niitä karvoituksiakin on erilaisia.. itsellä on pitkähkö, jäykkä karvoitus, joka sojottaa sinne sun tänne. Olen lyhentänyt sitä jonkin verran, mutta en tiedä miten se kannattaisi leikata, jotta olisi siisti. Pitäisi käydä varmaan jollain osaavalla parturilla.
Sojottavat karvat
4
417
Vastaukset
- Anonyymi
Voisin tulla siistimään jos et oo kovinkaan kaukana. Jyväskylä ympäristö 100km
Sojottavat karvat ovat hyvin kauniit, jos ne ovat lyhyet, 1 - 2 cm. Parturissa ei pidä käydä, vaan leikata ne tasapituisiksi. Kaikenlainen muotoilu, "vauhtiviiva" tai kolmio, on teennäisen näköinen ja vähentää kauneutta.
Jos haluat jättää pitemmät, sekin käy, mutta silloin tarvitsee lyhentää klitoriksen kohdalla, jotta kauneus säilyy. Tässä esimerkki. Katso miten kaunis ilman jippoja.
https://xhamster.com/photos/gallery/4783257/81528052
https://www.elitebabes.com/teen-lara-shows-off-her-tight-ass-and-juicy-pussy-at-home-1195/#gallery-01-16
Hyvää jatkoa sinulle! 🌹anna olla vaan kunnon karvoitus on ihana
Älä missään nimessä ajele tuuheaa karvoitustasi..se on varmasti todella kaunis ja kiihottava..itse etsin juuri seuraa perinteisen luomusta naisesta..olisi kiva päästä sinua tapaamaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2412608Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka122162Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3231880- 1031639
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois861546Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001250- 671200
- 251131
- 501083
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl731016