Olipahan mukava lukea Sanomista, mitä Niskasen Jarille kuuluu. Heräsi mukavat muistot niiltä vuosilta kun Virroillakin jotain tapahtui. Viime vuodet mies on ollut kehittämässä Ähtärin matkailua ja saanut sielläkin uuden vaihteen päälle. Samanlaista ideanikkaria ja hyväntuulista puuhaihmistä Virrat kaipaa. Virroilla olisi valtavat mahdollisuudet matkailussa.
Vastaukset 8
- Anonyymi
Missä ja miten
- Anonyymi
Siirretään pandat perinnekylään.
- Anonyymi
Perinnekylässä on aloitettu perinteiden siirto kaatopaikalle.
- Anonyymi
Hoitivat tukkipontton hienosti,samallalailla käy vanhojen hevosvehkeitten siinä metsäkämpän pihassa. Viekää takasin killiin ne mistä ne on nussittu.
Menin virtojen ohi ja tykästyin jotenkin kiva paikkakunta ja kauhean hienot maisemat
- Anonyymi
Ohi kannattaa ajaa jatkossakin.
- Anonyymi
Virroilla kun on jokin tapahtuma niin puomit on joka tien päässä estämässä liikkumisen.
- Anonyymi
Ollaanpa täällä negatiivista. No, niinku aina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 130904
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.27886Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s42773- 39715
Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?48664Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?67568- 56566
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?57565- 36558
- 76557