Kysymys kuuluukin, että onko sinulla miestä?
Sen tiedän, että sinulla on lapsi.
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Elän platonisessa suhteessa homomiehen kanssa. En tiennyt asiaa ennen naimisiinmenoa. Lapsi on aiemmasta liitosta
Minua ei toki aloitus koske, mutta vastaan, koska täällä näyttää sellainen tapa olevan
Voi sinua, pitää täältä sitäkin kysellä. Ei ole, elämme rauhallisessa symbioosissa kasvattaen lastamme, tutustuisit, saattaisit yllättyä.
Mikä on oikeasti totuus!!!!!olet minun omaisuutta aina
Pakkohan se on kysyä, kun emme ole irl tekemisissä.
Ei olla ei, mutta se nyt taas ei tavallaan ole minun tahdosta edes kiinni..
Onhan siinä miestäkin ainakin jossakin vaiheessa ollut jos on lapsi. Kannattaako pitää lumpeenkukkaansa noin auki joka toiselle.
Hienoa päättelyä siellä, millä ei ole minkäänlaista totuusarvoa. Bravo!
Eikö sillä ole totuusarvoa jos epäilee lapsentekoon miestäkin tarvitsevan. Älä elä ihan itsesi takia valhemaailmassa vaikka haluatkin jaella, sillä tavoin niitä nurkissa märisee.
Täällä ei märise kukaan muu kuin sinä, ja syynkin tiedän. Eikö olekin päänsärkyä aiheuttavaa?
Edelleen olen sitä mieltä, jotta on siinä joku kollikin kusassut. Mitä sinä täällä sitten ikävöit jos joku lunasti pokaalin.
Ensinnäkin, kollin kusasu on äärimmäisen halventava nimitys. Mikä kertoo täysin siitä, että olet katkera ja lapseton.
Ja tapasi kysyä kysymystä ilman kysymysmerkkiä myöskin tunnistettava. Älä jaksa. Jos olet täällä minun vuokseni niin sano! Ei tarvitse halventavalla puhua, jotta saisit jonkun reaktion.
Vai oikein kysymysmerkki pitää olla vaikka toteaa. Se tässä olikin varmaan olennainen asia. Sinun takiahan täällä lähes kaikki ovat, enhän ole ollenkaan lapseton????
On mieskin mut jos sut saisin vaihtaisin heti 🙂
Ei ole miestä, tein lapsen muumimukimenetelmällä, , kun kello tikitti jo keskiyötä.
Ei oo miestä
Ei se kasvata
Eilen oli yks poiko
Oliko siulla poiko
Vai onko se sinun
Sinä tulet ja kysyt sitä minulta kun tulet käymään täällä, jos oikeasti kiinnostaa tietää.
Eihän sinun pitäisi tietää edes minun nimeä.