Olisiko halukkaita viemään peppu neitsyyteni. Olen kokeilunhaluinen 18 vuotias poika keski-suomesta. Jos olisit halukas laita snapchattisi tai joku muu kanava josta sinut saa kiinni niin otan yhteyttä ja sovitaan tarkemmin.
Peppu neitsyys
20
1591
Vastaukset
- Anonyymi
Kelpaako 50v
- Anonyymi
Joo
- Anonyymi
Haluaisitko myös vastapalveluksena viedä 40v neitsyyden?
- Anonyymi
Voin jos haluat
52v 194/97 ja 18. Jos sun kalu ei hirmuinen niinmua voisi kiinnostaa myös eka kerta oikealla kullilla=) Mulla paikka.
- Anonyymi
Missä päin
Anonyymi kirjoitti:
Missä päin
Vähän myöhässä mutta jkl ja painoakin on kadonnut 10 kg.
laita s-posti? [email protected]
- Anonyymi
Täällä olis kokeilunhaluinen. Ota yhteyttä snäpis alanko15
- Anonyymi
Moi olen 26v keski suomesta laita poika kik mulle= jonossa
- Anonyymi
Ei löydy kikkiä
- Anonyymi
Pääsetkö Vantaalle tulemaan
- Anonyymi
Joo, jos on maksaa
- Anonyymi
Ime munaa
Menetin peppuneitsyyden 12-vuotiaana. Eka kerran oli tytön kanssa 22-vuotiaana.
- Anonyymi
12v on kyllä tosi nuori tollasiin leikkeihin. Miten noin pääsi tapahtumaan?
Anonyymi kirjoitti:
12v on kyllä tosi nuori tollasiin leikkeihin. Miten noin pääsi tapahtumaan?
Kesällä kaverin luona yökylässä. Oli mua vähän vanhempi ja perillä asioissa.
- Anonyymi
Moro täälä 30v jäbä ketä kiinostais saisit myö viedä mun peppu neitsyyden
Löytyikö halukkaita?
- Anonyymi
Kun käyt paskalla ja pötkö työntyy puloliksi ulos niin työnnä pökäle varovasti takaisin silloin olet tavoitteesi saavuttanut.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh932245Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1561838- 1761393
- 234845
- 62769
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11766- 65764
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako212633- 50628
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349591