Minulla oli eilen kaupassa käydessäni toisessa kädessä valkoinen hansikas ja WLM rintanappi. Moni kaupassa ollut asiakas tuli ja kehui sekä kiiteli minua rohkeudestani. Vain yksi vihervasemmistohyypiö tuli kitisemään minulle mutta ilmoitin sille että minulla on oikeus julkituoda mielipiteeni, hän poistui häpeillen paikalta.
Hyvän asian puolesta.
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hienio että joku tajuaa tarkoittaa että myös valkoisella elämällä on väliä, sitähän WLM tarkoittaa. Wiikkarin vaari.
Ei valkoiten porilaisten puolesta täällä tarvitse mieltään osoittaa, eihän kukaan ole Suomessa osoittanut mieltään muslimiterroristienkaan puolesta.
Porissa eräällä taxikuskilla on myös lisäksi pilleri purkki kädessä ja kehuu Väyrystä ja persuja. Mitä se tarkoittaa aitotaxien porukoissa..
Onko rokote kammonen viiruslinko. Laita linkki.