Että alle 90-kiloinen mies on minusta vähän ruipelo. :) vaikka toisaalta näin kyllä erään komean miehen nakuna taannoin ja hän oli mielestäni vähän ruipelo (varmaan alle 90 kiloa) vaan sytyin silti. Outoa 🙈🤔 saattoi olla että pidin häntä persoonanakin kiinnostavana ja tunteita sinänsä kehittynyt enemmänkin niin hän sitten sai anteeksi sen ettei ollut ihan mikää pyöreämpi.. mikähän päässäni on vialla..
Mikähän mul on..
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Paljo itte painat?
150 kg
Saa siis olla mahaa, reittä ja persettä. Käykö miestissit myös ?
Nykyään on niin paljon ylipainoisia ihmisiä, että kun katsoo ympärilleen, ne normaalipainoiset alkavat näyttämään laihoilta.
Todellisuudessa he ovat edelleenkin normaalipainoisia, mutta se kaikkialla silmille vyöryvä ylipainoepidemia saa aikaan tämän vääristymän.
Käännetään katse teollisuuteen. Onhan ruoka ja herkkuteollisuus hiukan kehittynyt sitten 50-60 luvun. Lisäksi alkoholia saa vaikka mitä sorttia, kun ennen keiteltiin vain pontikkaa ja kiljua.
Ei se ihmisten ylipaino katoa valittamalla.
Mutta eihän painoa näe päälleppäin?
Minunkin painoni on noin 100 kg eikä näy kuin puntarin päällä.
Mikähän mulla on, kun yli 60 kiloinen ja yli 165cm:n nainen näyttää hevoselta?
Naisen pitää mun mielestä olla siro ja pienikokoinen.
Olet puutteessa. Se sinulla on. Mee panemaa sen sällin kaa.