Psykopatologiasta

Mitä mieltä olette? :D
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Freud, tuo vanha väsynyt pervopieru johon kukaan järkevä ei enää viittaa

Äänestä
  • Totta.
    -
    Käyn moikkaamassa klo 16. Nyt insinööri nenä kiinni ruutuun.

    Äänestä

Mitäs erikoista kommentoitavaa haluat tietää, naamataulus on ainakin kunnon virneessä:)
Olen paljolti mieltä, ihan oikeeta mieltä. Mutten avaudu sulle, koska et ymmärrä aiheesta palstalla jo olevista enempää eikä aihe mulle lukeudu ollenkaan ikäväpalstalle.

Äänestä

Linda Rantanen. Narsisiti, poikien hyväksikäyttäjä? Raumalainen naistoimittaja tekee lehtijuttuja ja vakoilee nuoria poikia.

Äänestä
  • Lainaiskohan linta kameraa?

    Äänestä

Minulla ei ole mielipiteitä mistään musta kun muovipurkeista, en pysty auttamaan sinua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä mieltä olette? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu