Nyt sit vaan mietin miltä sun iho tuntui

Miten se tuntuikaan niin hyvältä. Haluan enemmän...
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Samettisen pehmeältä.
-Ässä

Äänestä
  • Ässän iho tuntui kuin kalansuomulta. Karhee koppura. Tupakoivan iho

    Äänestä

  • Ei nyt ollut ässälle

    Äänestä

  • Jii on impotentti. Ei kannata tuhlata aikaa.

    Äänestä

Tule nussimaan talon itäpäähän.

Äänestä

Ja et tule siltikään luokseni vaikka tiedät oveni avautuvan sinulle... 💔

Äänestä

Tää ei ollu ainakaa mulle. Minuun ei ole vahingossakaan kukaan koskenut vuoteen.

Äänestä
  • Eikä koske.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten se tuntuikaan niin hyvältä. Haluan enemmän...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu