Tartsi ja femmarit

Tartsi näyttää jo määränneen femmarit liikekannalle puolustamaan itseään tänne nettiin. Nämä apinat sitten syytävät ihan randomia skeidaa palstoille.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että Halosta vastaan ryhmittyneet partisaanit
ovat näillä palstoilla kyylännet jo pitkän
aikaa.Heidän aseitaan on valheellista ivaa
ja panettelua, ja törkypuheita.Tuo sinun
kirjoitustyylisi osoittaa kuinka olet alakas-
tista kotoisin ,ei sivistyksen merkkejä lain-
kaan.Kun kirjoitat apinoista totean,et ole tullut
puusta alas itse vieläkään.Joko riittäää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


generator kirjoitti:

Tartsi näyttää jo määränneen femmarit liikekannalle puolustamaan itseään tänne nettiin. Nämä apinat sitten syytävät ihan randomia skeidaa palstoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu