Toiselle palstalle

Jos mentäisi kaakko stadi nainen toiselle palstalle ! Tämä palsta on sopimaton meille. Tiedät mitä palstaa tarkoitan. Jo se nyt enää on olemassakaan.


Gnat
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yep, sisäpiirin juttujahan nämä ovat. Palstan paikan tiedät ja sinulla on blogiini pääsy lukemaan, koska sinulla on salaisen blogini salasana. Tämä palsta on loppuun kaluttu juttu. Puhelimetkin ovat toimineet joskus ja nykyäänkin soittelen. Mutta voit ottaa yhteyden nyt sitten tämän tekstin perusteella. Henkisin terveisin, P.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos mentäisi kaakko stadi nainen toiselle palstalle ! Tämä palsta on sopimaton meille. Tiedät mitä palstaa tarkoitan. Jo se nyt enää on olemassakaan.


Gnat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu