että tarvitsen saksanpaimenkoiran, belgianpaimenkoiran, 6 hanhea, 6 kuttua, jackrusselinterrierin, 20 kanaa ja hellää selittelyä mieheltä joka ilta. Onko liikaa vaadittu? Mistähän tuolloinen mies löytyisi, joka ymmärtää että naisella on tarpeita?
Etkö mies ymmärrä
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minä taas en ymmärrä miten Suomessa on vielä naisia, jotka ei hanki itse sitä hanhea tai koiraa kun sellaisen haluaa. Peruskoulu ollut varmaan 40v, pääministerinä nainen, presidenttinä ollut nainen, suurin osa korkeakoulutetuista alkaa olla naisia. Ja sinä tarvitset miehen hankkiaksesi lemmikkieläimiä itsellesi? Anna mä arvaan, sä olet sieltä Pohjanmaalta.
Idiootti, nainen tarvitsee silittelijää!!!!!!!!!!!!!
No mä kykenen vaa tohon hellää silittelyy joka ilta.
Ai niin juu, unohdin ne 5 kissaa. 😆Ap.
kuulostaa exältä, paitsi se oma-aika ja tyttöjen illat 60 km päässä olevassa yökrhoissa ja lavistunnit puuttuu vielä. Liian väsynyt, niin ei jaksanut tulla kotiin :)
Älä sekoita tätä keskustelua kännipäitesi.