Täällä aikuinen 45v. terve, rauhallinen, mukava ja ennen kaikkea turvallinen suomalainen mies, joka haluaisi antaa hellästi kielihoitoa sitä aiemmin mahdollisesti kokemattomalle naiselle tai muuten vaan ujolle naiselle, jonka kokemukset asian suhteen vähäisiä...
Ei siis tarvitse olla neitsyt mutta ei sekään toki haittaa! Jos kiinnostaisi niin kirjoita nimimerkin, anonyymi, mukaiseen luukku postiin ja keskustellaan lisää...
Ja Tampereen seudulla vaikutan.
Hellästi ujolle naiselle!
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikuta vaikka hevon persreijässä
- Anonyymi
Mitä mahtaakaan pyöriä noinkin fiksun kommentin heittäneen ihmisen päässä.?
Todennäköisesti ei yhtään mitään.
No sehän ei oo minulta pois se.
- Anonyymi
Up...
Aloittaja ei ole tietenkään oikeasti terve, vaikka niin kovasti uskottelee..
Minun profiilista voi katsoa mitä kaikkia tauteja hän ja useimmat teistä tätä palstaa lukevista kantaa mukanaan lopun elämäänsä.
-Sääli tosiaan niitä kokemattomia, kenen terveyden hänen kaltaisensa ihmiset pääsevät tuhoamaan.
Seksivalistus pitäisi aloittaa jo alakoulussa lapsille.. Niin, että he sen kertakaikkiaan ymmärtävät. Nyt sitä ei ole ymmärtänyt kukaan. Sp- tauti tilastot ovat kyllä järkyttävää katseltavaa kun 85% maailman ihmisistä kantaa useampiakin sp-tauteja. Uskomatonta, eikö totta? Itse koen eläväni postapocalytisessa maailmassa..
Vapaan seksin aika on ollut ohi jo pitkään ja koronan vallattua maapallon nyt myöskin matkustelu, risteilyt, elokuvissa käynti, ravintolassa syöminen jne. on menneen maailman juttuja tätä nykyä..- Anonyymi
Ja meinaat oikeasti että suuseksissä ei voi suojautua?
Voi sinua vähä-älyistä, joka omaa seksuaalista turhautumistasi ja puutettasi purat täällä yrittämällä sabotoida toisten kirjoituksia.
Hanki elämä ja keskity siihen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja meinaat oikeasti että suuseksissä ei voi suojautua?
Voi sinua vähä-älyistä, joka omaa seksuaalista turhautumistasi ja puutettasi purat täällä yrittämällä sabotoida toisten kirjoituksia.
Hanki elämä ja keskity siihen.Ennemmin hankin elämän kuin nautin ja hankin taudin idiootti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ennemmin hankin elämän kuin nautin ja hankin taudin idiootti
No menehän hankkimaan ja jätä tyhjänpäiväinen kommentoiminen.
- Anonyymi
Jos kerran ei oikeasti kiinnosta niin miksi vielä täällä kommentoit.?!
Koska luuseriparalla ei muuta elämää. - Anonyymi
Niinpä teet, lukemattomia kertoja joka päivä. Sinänsä mielenkiintoista miten joku voikin olla noin epätoivoinen ja vähämielinen.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2085269SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site343818Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813736SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt673623Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers233571SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun463184Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062390SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412356Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312214Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762150