meneekös noi tupakkahylsyt tuonne tupakkaveron alle vai meneekä niistä ollenkaa sitä ylimääräistä veroa muutaku toi alv?
Vastaukset 3
- Anonyymi
hitto ku kirjoitin nopiasti tuosta unohtu kysyä vielä se että jos netin kautta tilaa ulkomailta niin meneekö siitä jotain ylimääräistä kuin mahdollinen shipping jos sellainen on?
- Anonyymi
tämä palsta-alue on enempikin tarkoitettu tupakoinnin lopettamiseen ei tupakoinnin edistämiseen.
- Anonyymi
no anteeksi vaan jos kirjoitin väärään osastoon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 51863
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63643- 54619
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43552Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29507Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4492En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.27437- 33415
- 66409
- 32405