Minuun ottaa yhteyttä miehet,

Jotka eivät minua kiinnosta pätkääkään. Ja itse olen kiinnostunut toisesta vain. Helevettiä on tämäkin.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Et ensimmäisestä ?

Äänestä

Ja kun minä en ota kehenkään yhteyttä niin ainakaan en ole 1:ssä kategoriassa. Sen sijaan voisin olla tuo viittaus kaipuun kohteeseen. Kuitenkin sekin on viimeisimmän tiedon vallitessa varsin epätodennäköistä ja varsinkin kun muistamme että osumatarkkuus täällä on tyyliin lähellä lottovoittoa.

Ja viimeisenä niittinä analyysissä on tuo helevettiä sana jota oma kaipuun kohteeni ei ole käyttänyt koskaan. Lisäksi hänen elämänrytminsä, olkoonkin lomalla, on sellainen että kirjoitusajankohta ei täsmää.

Terveisin,
Erämetsien Sherlock Holmes

Äänestä

Olipa upea meikki eräällä tänään, en siis ihmettele huomiota. Niin hurmaava nainen.

Äänestä

Otat itse yhteyttä ja lakkaat valittamasta niin tiedät miltä tuntuu kun et kiinnosta pätkääkään. Joskus voi käydä flaksi.

Äänestä

Oletko sinkku?

Äänestä
  • Rakastun 20 vuoden välein.

    Äänestä

Tässä on se ongelma kun johon rakastunut on haasteellinen, kaikki muut eivät ole olleet.;)

Äänestä
  • Tempaudun joskus kuin näyttelijä elämään. Haasteellisuus on mennyttä aikaa. Eräs nainen vaikutti sillä lailla. Kaikelle ollut aikansa :)

    Äänestä

Entäs jos et olisi passiivinen? Ota sinä yhteyttä häneen!

Äänestä

Osoita siis vihdoin että haluat pitää hänestä kiinni. Älä päästä mahdollisuutta käsistäsi. Samalla näytät niille ei kiinnostaville kenestä todella välität.

Äänestä
  • Rakkaus!!on niin mustasukainen minusta! tietenkin minä haluan olla vain sinun kanssasi loppu elämäni!

    Äänestä

Taivas on eksynyt raiteiltaan...en sitä saa ja jää nää kaks maa ja maailma..

Äänestä
  • 🥮🍺

    Äänestä

  • Loppuko tää ikinä..tää vikinä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Loppuko tää ikinä..tää vikinä

    Saatanan Urhot

    Äänestä

Nainen Helvetistä

Äänestä

Voi, että provoihkua, muhun vaan ei uskalla ottaa yhteyttä kukkaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jotka eivät minua kiinnosta pätkääkään. Ja itse olen kiinnostunut toisesta vain. Helevettiä on tämäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu