Mieäs, minkä nimistä naista

et ainakaam kaipaa?
28<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Jasmiinaa, Mirjaa, Arielia, Jussiinaa, Tiinaa, Tainaa, Pilvi, Katariina, Jenni, Laura, Josefiina ja Jormiinaa näin alkuun.

Äänestä
  • Jormiina 😂😂😂

    Äänestä

Kaisaa, Kirsiä, Kristiinaa, Tarjaa, Minnaa ja vähiten Sannaa.

Äänestä
  • Minä en kaipaa sinua eikä kukaan muukaan. Voit olla myös huoleti. Itse en kaipaa ketään niin ei minua kiinnosta jos joku muukaan ei minua 😂

    Äänestä

Selluliitti sanna

Äänestä
  • Sexy Eevaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sexy Eevaa

    PilluEevaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    PilluEevaa

    Sellainenko olen?

    Äänestä

  • Miks sulla on pakkomielle siihen Sannaan ja kirjoitat siitä jatkuvasti täällä? En nyt jotenkin keksi.
    Mitä pahaa hän on sulle tehnyt? Aiemmin trollasit täällä läski Sannaa jolla on lapsikin.
    Nyt silti katkerana nostat hänet koko ajan pintaan... Eikö olisi aika miettiä muita?

    Äänestä

  • Aivan. Oot joku nainen joka on mustasukkainen tästä Sannasta tai muuten vaan vihainen hänelle. Katkera ja omaan elämääsi kyllästynyt. En keksi miksi muuten kiusaisit häntä. Ei pahalla mutta tuskin hän lukee edes näitä sun haukkujasi täällä. Tuollaisten ala-arvoisten deekujen juttuja jaksa kukaan kauaa lukea.

    Äänestä

Ehkä muhammad, botswana ja joku ugalabugala.

Äänestä
  • No onko naiset jotain mahamudia vai mitä, ihan sama.

    Äänestä

Jaana B C A

Äänestä

Narsistista, epärehellistä, velallista ex anoppia Ritvaa :) Yhteiskuntamme syöpää.

Äänestä
  • Kuulostaa noilla puheilla ihan asialliselta anopilta, vissiin osaa mopata roskat veks

    Äänestä

  • Onneks on ex anoppi 😅

    Äänestä

Janna nimistä. Ruma nainen. T

Äänestä
  • Silti kuitenkin tänne piti tulla erikseen ilmoittamaan. Miksi ketään kiinnostaa ketä joku anonyymi ei kaipaa. Naurettava aloitus. Turha.

    Äänestä

Impi Umpilampi

Äänestä
  • Impi lempi umpilampi..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Impi lempi umpilampi..

    Impi Ellen Anna

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Impi Ellen Anna

    Tää ol ihana 😂😍

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tää ol ihana 😂😍

    Unelma Sirpa Leena

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Unelma Sirpa Leena

    Hihi hihi kun on niin hauska trolollololollolailla???

    Äänestä

Miraa en ainakaan.

Äänestä
  • Noita-Mira.

    Äänestä

Jessiinaa. Se on vähä ku poika nimeltä päivi.

Äänestä

Jennaa vihaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

et ainakaam kaipaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu