Löysin mamumiehet!

Anonyymi

Seksityön kautta löysin mamumiehet! Suomalaiset miehet ovat peloitelleet minua mamumiehistä, jonka vuoksi olen oppinut pelkäämään mamuja ja näiden pelottavien mielikuvien vuoksi olen siviilissä aina torjunut mamujen lähestymisyritykset. Ja koskaan ei muuten ole mamumies lähestynyt minua enää kevyen torjumis eleen jälkeen, toisin kuin suomimies, joka ei kunnioita yhtään ja häntä täytyy juosta ihan karkuun pahimmassa tapauksessa ja näitä tapauksiahan riittää!!!

Nyt olen muutamat vuodet tehnyt seksityötä - ottanut suurimmaksi osaksi vain suomalaisia miehiä vastaan ja kestänyt tylsää arkeani näiden kautta, en aiemmin edes tiennyt kuinka tylsää arkea olen joutunut kestämään näiden suomalaisten miesten toimesta, kunnes uskaltaduin ottamaan vastaan ensimmäiset mamumies asiakkaat! He ovat olleet todella ystävällisiä, eroottisia, sosiaalisia ja miellyttämisenhaluisia, siis korostan MIELLYTTÄMISENHALUISIA, sitä suomalainen mies ei ole!!!!!!! Mamumiesten tapailun myötä seksityön kautta, olen oivaltanut mitä on se, kun sanotaan, että suomalaisella miehellä on huonot sosiaaliset taidot ja suomalainen mies on "jöröjukka".

Elämääni on tullut paljon väriä, iloa ja onnea mamumiesten myötä, tajusin heti saman kuin monet suomalaiset lihavat ja vanhat naiset ovat tajunneet, eli nyt saa suomimiehet jäädä. Nautin todella mamumiesten ystävällisyydestä, kiinnostuksesta minua kohtaan ja siitä _miellyttämisenhalusta_, jota suomalaisella miehellä ei todellakaan ole, vaan suomalainen mies on tyly ja itsekäs ja pitää suomalaista naista ihan itsestäänselvyytenä.

Parikymppisenä suomalaisena naisena näen, että mamumies voisi elättääkin minua puhtaasti omasta halustaan, suomalainen mies taas tahtoo tehdä selväksi, että hänen pussillaan en loisi, en ole sen arvoinen, vaan minun pitää hänelle seksiobjektiuden lisäksi elättää itseni ja toimia vielä kodinhoitajana!!!!! Tämä on aivan järkyttävää ja olenkin miettinyt mielummin kääntyväni lesboksi, kuin ryhtyväni tähän. Mutta nyt löysin hyvin säilyneet ruskea verikkö mamut, joiden tummiin silmiin on hyvin viehättävää katsoa ja he ihan hurmaantuvat minusta, ilman että minun pitää mitään eritystiä edes tehdä!!!

5

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olet siis päästäsi vialla oleva jakorasia huora

    • Anonyymi

      Matalatasoinen provokaatio on aloittajan tarkoitus.

      • Anonyymi

        Tietysti joku tyhmä blondi


    • Anonyymi

      Onneksi oma suomimies ei ole pahimmasta päästä ja olen saanu koulutettua sitä ja se on tehny muutosta mielellään. Tyly epäkohtelias tiukkis on alkanu oppia miten naista kuuluu kunnioittaa ja kohdella.
      En anna mun ukon yhtään olla töykeä. Olen oppinut että mun ei tartte sellasta sietää vaan ansaitsen hyvää kohtelua ja kunnioitusta.

      • Anonyymi

        Puhut siis siitä seniilistä isoisästäs


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      130
      2956
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      218
      2927
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1876
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      76
      1512
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      238
      1393
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      47
      1118
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1021
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      929
    9. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      6
      863
    10. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      46
      853
    Aihe