koronalinkoilemaan Seinäjoen Vauhtiajoihin ! Tänään pääsee ensimmäiset taudinhakijat paikalle !
Vastaukset 13
- Anonyymi
Mielenkiintoista seurata tilanteen kulkua. Parin viikon kuluttua Seinäjoella ja ympäristössä alkaa outoa räkimistä ja yskintää. Onnea valitsemallenne tielle.
- Anonyymi
Onko mentävä jos ei taho?
- Anonyymi
Me mennään Ideaparkkiin syömään ja ilmaisulle Tangoille.
Emännälläkin on tangat jo valmiina.- Anonyymi
Aika leväperäinen emäntäs on. Monikin täällä tietää hänen tangat
- Anonyymi
Iltalehdessä kuvia ko tapahtumasta. Ei siellä koronaväleistä välitetty hevon paskaa !!!!!
Oli mukava kuunnella musiikkia ilman tyhmiä lapulaasia sian päitä
- Anonyymi
Joku halus nostaa hattua herroille KK ja TM mä laittaasin pakkotöihin touhu on älytöntä henkien ja terveyden vaarantamista
- Anonyymi
Kyllä siellä joku ryki ja hikoili siihen maalliin, että on kumma jos ei ole koronaa. Väkeä oli viiden metrin siällä kuin lipin piruja.
Noutaja kolkuttaa jollekin. - Anonyymi
Tuolla jos yksikin kunnon supertartuttaja niin sillä selevä. Voi tuota ihmisten tyhmyyttä.
- Anonyymi
Ei yksin ihimisten tyhymyyttä .Vaan kk :n ahaneutta
- Anonyymi
Järjetöntä touhua - eikun huutamaan, etteivät pääse heti ja välittömästi koronatestaukseen!
Lohduton kuva Seinäjoen Vauhtiajoista leviää somessa kulovalkean lailla – järjestäjä kommentoi turvavälien puuttumista.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/d96da947-d92b-40a0-9830-132c5b73e339 Näinä aikoina poikkeuksellisen tolloa hommaa. Yrittäjän heikkoa taloutta vaan ei saisi paikata näin lavealla riskillä, muiden kustannuksella. Mutta aina on ihmisiä, jotka ovat paitsi kuolemattomia, myös vailla itsekuria ja oman vapautensa lumoissa, niin tällainenkin hoopous onnistuu.
Toivoa sopii.- Anonyymi
Hinta tuosta perseilystä ja minäminä tyylistä tulee olemaan valtava. Ja taas haukutaan poliitikot kurkku suorana kun on huonot housuussa. Milloin Suomalaiset on muuttunu noin tyhmiksi ja lopettaneet ajattelimisen. Ei voi kun ihmetellä ja seurata surullisena.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651424
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58705Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.87667Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203558- 48516
- 37506
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15480- 112473
- 25463
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus46450