Onko minulla korona?

Vatsavaivat ovat koronan oire.
Minua pierettää ihan mahdottomasti, onko minulla korona?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On.

Äänestä

Laktoosi-intoleranssi.

Äänestä
  • Samaa veikkaan. Jätä maitotuotteet kokonaan pois, niin viikon kuluttua paranet.
    Ennen paranemista kannattaa olla eristyksissä, jotta sivulliset eivät kärsisi.

    Äänestä

Se on Pieruna, siiltäkin seuraa maskisuositus.

Äänestä

Hysteria näköjään valtaa ihmismielen! Jos pieru olisi coronan oire, me kaikki olisimme coronaa sairastavia! Emme ole, joten älä välitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vatsavaivat ovat koronan oire.
Minua pierettää ihan mahdottomasti, onko minulla korona?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu