benillä on päänsärky is-lehden mukaan. Sympaattinen juttu benistä kuinka kärsii päänsärystä. Tekisi mieli kommentoida jo tuota mutta maltan mieleni ben ja is-"toimittaja".
Siellä porukka is:ssä kehuu eläkeläisbenin rohkeutta ulostulossa ja kaikesta muusta. Ukko ei ole vuosiin puhunu mitään ja nyt jokku lukijat ostaa sen itkuvirren jonka is-"toimittaja" on kyhännyt.
Kannattaisiko nuiden kehujien käyttää vartti siihen että hakevat netistä tietoa benin toimista!!!! Ei ne jaksa lähtevät kehuun rohkeudesta benin kirjotusten perusteella.
ben on ajanut terveydenhuollon yksityistämistä ja on mukana siinä bisneksessä. Moni persaukinen on benin toimien takia hoitotoimenpiteiden ulkopuolella. Se ämmä on täysi sika hyvä puhumaan kylläkin.
Arvioikaa ben sen tekojen perusteella ei sen omien puheiden perusteella itsestään. ben ajaa terveydenhoidon yksityistämistä joka johtaa siihen että vain ben ja sen kaverit saa hoitoa ja muut maksaa.
ben olet "hieno" ämmä.
ben z kokoomus ja is
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523446Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220- 1161220
Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per50963- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40805
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721