Kaikki keskustelut on täyttä paskaa. Jotkut teinit kirjottelee joka keskusteluun omista löylykauhoista yms.. toiset taas tunkee heti osoitteensa kun kysymys on keskustelu palstasta eikä mistään seuranhausta. Ihme pellejä..
Mikä ihme tätä vaivaa
Anonyymi
687
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
HOMOSTELU RULES
Paska haisee ja banjot soi kun kaappihomo runkkari akkaansa perseeseen moukaroi trallallaa 🤪
Ja tää idiootti sen kun jatkaa. Trallallaa 🖕
Olen kyllä samaa mieltä joskus aloitin yhden keskustelun ja ei tullut mitään aiheeseen liittyvää pelkkää haukkumista ja isku yrityksiä. Mutta kyllä on hyviäkin kokemuksia.
Täällä on todellakin turha odottaa mielekästä keskustelua, niitä varten on parempia foorumeita. Joskus olen erehtynyt kyselemään joistain aiheeseen liittyviä mielenkiintoisia asioita, mutta läppää vaan tulee. Kerran mainitsin asiasta porukalle, johon tuli selvä vastaus : "älä rupea täällä meille avautumaan, kyselemään turhia. Täällä pidetään vaan hauskaa ja puhutaan paskaa". Eli suurin osa ei odota mitään kunnon kaskustelua, vaan kiimoissaan keksii juttuja ja provosoi porukkaa halumaansa suuntaan. Minä joskus selailen näitä ehkä kiinnostaviakin aiheita ja muutama alku kommentti voi olla asiaa, sitten tulee sitä itteään ja aihe vinoituu.
Minusta tälle saitille kannattaisi ylläpidon antaa keskustelun aloittajalle valtuudet poistaa omaan aiheeseen kuulumattomat tai häiritsevät viestit. Vaikka sitten niin että poistuu näkyvistä ja ylläpito palauttakoon jos on aiheellinen. Silloin voisi joku tolkku olla löylykauhojen ja muiden häiritsijöiden puolesta. Helpottaisi varmasti heidänkin työtä.