Harva sitä koskaan kokee.
Iso O on jokaisen naisen unelma.
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Miehen unelma iso O taas ei ole. Ainakaan korven miehen.
Mistä sitä tietää. Korvessa asuu omalaatuista väkeä.
Hyvin oivallettu, olemmehan omalaatuisten otusten kerho. Ikävä vaan asua yksin näinkin tilavaa taloa, mahtuisi vaikka kymmenen henkeä.
Lyö rahoiksi ja vuokraa huoneita. Rahantuloa ei voi estää. Joku hippi-kommuuni twist voisi piristää liikevaihtoa kummasti näinä aikoina.
Näinkin se olisi, mutta ei tämä hippiporukka taitaisi sopeutua minun arkiseen työntäyteiseen elämääni. Toisaalta en minä edes halua kasvattaa tätä pientä liikevaihtoani.
Eipäs oo kun iso D
Moi Danny!
Et ole vissiin kokeillut Satisfyeria?
Kuulostaa Slayerin albumilta, en kuuntele heviä.
Turhia kapistuksia moiset ... Huono kehotuntemus jos ei ooo:thaaaaaa saa aikaSeksi
Nykyisin kokevat yhä useammin jonkin muun, kuin miehen aiheuttamana!
Näin se nykyisin ja varsinkin kiima-aikana.
Tai sitten on osaamattomia miehiä ollut asialla.
Pelkkä in-out- nylkytys ei yleensä naisille riitä...
Vaaditaan mieheltä vain vähän viitseliäisyyttä, niin kyllä se naisen O tulee, jos on tullakseen ollenkaan.
M41
Niinhän se on, jotta jos on iso siihen on ihan turhaa pienellä yrittää. Samaa kalibeeriahan ne vehkeet yleensä.