Nokia on tenyt pahoja virheitä yläpään johdossa viimeisin tämä Intialainen suhaaja.
Tuotekehitys ja kehitykselle annettavat työkalut on menestyksen salaisuus. Lundmark on oivaltanut oikein tutustuessaan 5G teknologiaan nostan hattua hänelle.
Toivotaan Lundmarkin onnistuvan!
8
2622
Vastaukset 8
- Anonyymi
Toivottavasti vihdoin ja viimein karsii sieltä nämä suojatyöpaikan ja saamattomat johtajat yt:n avulla pois.ei ainakaan mitään kädenojennuksia tyrijöille.
- Anonyymi
Joo, pitää uskoa Pekkaan tilin tekijäksi ja Nokian uuteen tulemiseen.
- Anonyymi
Annoin potkut Nokialle salkustani melkein vuosi sitten.
- Anonyymi
Lundmark lähti fortumilta tössittyään uniper kaupat ja ajautui nokian rattiin kun ei siihen ollut muita tulijoita.
Ei ehkä kande nostaa hattua. - Anonyymi
Toivottavasti Nokia saadaan kuntoon. Muuten koittaa aika, jolloin myydään Amerikkaan Microsoftille tai Intelille kokonaan.
- Anonyymi
Miten arvioitte Nokian tulevaisuutta?
Myydäänkö Nokia vielä Microsoftille tai Intelille? - Anonyymi
Todennäköisesti Nokia jatkaa itsenäisenä, mutta jos vaikeudet jatkuvat sitten myydään.
- Anonyymi
Suomen valtio on Solidium-sijoitusyhtiön kautta Nokian suurin osakkeenomistaja. Hyvä niin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7496