se loukkaa kun oot välinpitämätön mua kohtaan nainen? En kestä en nähnyt sua tänään vaikka tulin sinne ja et laita viestiä etkä ole yhteydessä mitenkään. Leikitköhän vain tunteillani olitkohan koskaan kiinnostunut edes minusta..
Tajuatko miten paljon
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen kiinnostunut, ja en halua pahoittaa mieltäsi. En tiedä, missä mennään. Pitää tavata, ja jutella. Tiedät mistä minut löydät. Lupaan, en syö sua vaikka himoiten sua olen vilkuillutkin.
Joo tiedän ja ainakin mun puolelta mennään siinä että ajattelen vain sua ja kokoajan ja jos en sua nää niin päivä on pilalla ☺️
Sama täällä. Ikävä nakertaa koko ajan, ja ajatukset pyörii koko ajan siinä, millaista olis painautua ihan kiinni. Saada olla ensimmäistä kertaa ihan lähellä. Kesä on kohta ohi, mutta meidän juttu toivottavasti alussa.
❤️ niinpä ☺️
Eikö tullut mieleen itse osoittaa kiinnostusta laittaa vaikka viestiä tai soittaa naiselle???
Ehkä hänellä ei ole sitä numeroa.