Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oonko liia vanha

Oonko liia "vanha" ja nössö kun mulla ei oo ollu viel tyttöystävää... jnt pientä viritteil joskus mutta siis oonko jo liia vanha
22802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin 23 vai?Et mun mielestä, kyllä sitä kerkee sitten kun haluaa ja tuntuu siltä:)

Äänestä

kaikki toivo on menetetty. Valmistaudu piiiiiiitkään selibaattiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarppi3e23 kirjoitti:

Oonko liia "vanha" ja nössö kun mulla ei oo ollu viel tyttöystävää... jnt pientä viritteil joskus mutta siis oonko jo liia vanha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu