riehuu lahkolainen Kihniössä. Perättömillä ilmiannoilla hän usuttaa poliisit rikkomaan syyttömien ihmisten koteja. Apunaan lahkolaisella on Parkanon terveyskeskuksen lääkäri (joka nämä poliisit siis tilaa paikalle).
Vastaukset 14
- Anonyymi
Onpas todella ikävää että Parkanon terveyskeskuksen lääkäreistä on tullut valehtelijoiden juoksupoikia.
- Anonyymi
Ah niin hyvää tekee takaapäin äkkiä työn välissä niin hyvää että suoraa huutoa kuuluu avaimen reijästä aah.
- Anonyymi
Ovatko Parkanon terveyskeskuksen lääkärit homppeleita vai?
- Anonyymi
Juu, se kurja valehtelija, kotihoidon vastaava, pitää saada pois viralta. Nurmikkoa leikkaamaan ja rappuja harjaamaan. Sellaisiin hommiin jossa mokoma lurjus ei pääse valheillaan vahingoittamaan muita ihmisisä.
- Anonyymi
Häivy kukkala
- Anonyymi
Kertoo kaiken siitä kuinka sairas tämä yhteiskunta on kun terveyskeskuslääkärit ja poliisit juoksevat valehtelevien lahkolaispösilöiden asialla tekemässä pahaa syyttömille ihmisille.
- Anonyymi
Koitahan päästä yli. Koko loppuelämää ei kannata kantaa kaunaa.
- Anonyymi
Onko juostessa tullut uusia ennätyksiä vai kauden kärkitulos??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko juostessa tullut uusia ennätyksiä vai kauden kärkitulos??
Miten tuo nyt tähän liittyy?
- Anonyymi
Asia jätetään kun rikollisia valehtelijoita on rangaistu.
- Anonyymi
Mustanaamio on hyvä hyville ja paha pahoille.
- Anonyymi
Eikö tähän nyt saada mitään ratkaisua? Tutkikaa nyt asia on kauheeta jos ihminen
joutuu kärsiin koko elämänsä väädyydestä. Vai onko niin että on valittu se jonka syyksi laitetaan kaikki ja vaan siksi että näitten uskovaisten ja muiden hermot ei kestä totuutta? On kauheeta kun pitää olla jokin mutta mikä????? - Anonyymi
Juu, näin sitä saadaan väkisin rikosrekisteri syyttömällekin ihmiselle. Lahkolainen käy valehtelemassa naapurikunnan terveyskeskuslääkärille. Viranomaisilla on outo into Suomessa mustamaalata ihmisiä jotka eivät ole tehneet mitään kenellekään. Kyläläisten on myös turha yrittää tervehtiä uhria sillä niin kauan kun asiaa ei ole selvitetty jokainen kyläläinen on potentiaalinen syyllinen eli valehtelija. Ja pahantekijöitähän ei tervehditä.
- Anonyymi
Henkilö on joutunut törkeän rikoksen eli perättömän ilmiannon uhriksi ja haluaa luonnollisesti nämä rikolliset valehtelijat syytteeseen ja rangaistavaksi. He ovat tehneet paljon vahinkoa ja sellaisen toiminnan pitää tulla tekijöille kalliiksi. Asiasta ei ole mitään muuta tietä ulos. "Hupa" maksaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1841779
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109923Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo111805En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58755Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset209674- 134641
- 52601
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä20600Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51572- 37556