Persukansanedustaja törkeilee

Ei siis mitään uutta, yksi toisensa jälkeen paljastaa älykkyytensä.
https://www.uusisuomi.fi/uutiset/us/d074dbf0-6f02-4e67-bc25-3225218bf132?ref=ampparit:efaa
Persut eivät näe tässä mitään ongelmaa, eivät tietenkään.
23<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Persu nyt vaan ei voi luonnolleen mitään. Mopo keulii automaattisesti.

Äänestä

Persut on kaikista älyvapain joukkio mitä kuunaan on Suomessa puolueeksi rekisteröity. Toki jos ajattelee koko puoluekenttää, niin toki Demarit jakaa ihmisten rahat kavereilleen, Vassarit lypsää yrittäjiä, Kokoomus on raharikkaiden ja EK:n talutusnuorassa, ja Kepu törttöilee maakuntineen mutta Peräsuomalaiset vain mölisevät ja hankkivat oman porukan kunnioitusta mitä irvokkaimmilla teoillaan aivan kuin teiniporukan "kattokaa kun mää"-älykääpiöt.

Äänestä

"kaduttaa" mutta saimpas sanottua ja sulan hattuuni.
törkeä teko sekä muiden paheksunta ja arvostelu ei kiinnosta pätkääkään.

Äänestä

Lasten tunnistettavissa oleminen väärin, mutta asian esille nostaminen oli hyvä. En antaisi lasteni olla tuollaisessa hoidossa. Uskonnolliset tunnusmerkit eivät kuulu julkisiin työpaikkoihin. Tämä sääntö on monessa Euroopan maassa, kuten Ranskassa. Eikä tarvitse olla perussuomalainen tätä vaatiessa.

Äänestä
  • mutta eihän sulla ole lapsia, olet persu.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    mutta eihän sulla ole lapsia, olet persu.

    On hänellä. Hän puhuu 50-vuotiaista kaksoispojistaan, jotka asuvat peräkammarissa. Persuperheissä muutetaan pois kotoa vasta kun on pakko!

    Äänestä

  • Baijerissa on ristiinnaulitun kuva joka luokassa.

    Äänestä

Yhteiskunta tarvitsee myös Syväkurkkuja että kansalaiset tietää päiväkodeillamme partioi jo ISIKSEN joukkoja

Äänestä
  • Mutta kuka suojelee suomen lapsukaisia persuilta????

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mutta kuka suojelee suomen lapsukaisia persuilta????

    ISIKSET niitä terroristeja on ei suomalaiset!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ISIKSET niitä terroristeja on ei suomalaiset!

    isikset eivät ole aiheuttaneet suomen lapsille rikollista käyttäytymistä, mutta persut ovat

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ISIKSET niitä terroristeja on ei suomalaiset!

    Kyllä persut on ihan tunnistettavissa terroristeiksi.

    Äänestä

Kaapunaiset ei kuulu mihinkään työpaikolle. Yrittiväthän he sairaaloihinkin töihin kaapuineen, onneksi estettiin. Huivia saavat käyttää kun se tukka on niin "seksikäs", olis kauheeta jos joku mieslääkäri näkis olis koko suvun maine pilalla. Mitä tämmoiset ihmiset edes tekee Suomessa.....Hyväksytäänkö täällä noin vain naisten alistamis uskonto/kultuuri. Useemalla musiminaisella se kun ei todellakaan ole oma valinta. Eli suvakkien mielestä musliminaiset vaietkoon, kun on ne ihqut miehet....

Äänestä

Onko se oikein, että joutuu pitämään kaapua vasten tahtoaan?

Äänestä
  • Tarvitaanko kohta Mossadin apua

    Äänestä

Miksi kaikki ISIS-kriittiset viestit poistetaan!???

Äänestä

Yksittäistapaus! Eivät kaikki perussuomalaiset kyttää puskissa päiväkotien nurkilla, vaikka joskus se siltä saattaa vaikuttaakin.

Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Münchenissä tapahtui 1972 verilöyly ja täällä vain suvakit naureskelee https://fi.wikipedia.org/wiki/Münchenin_verilöyly

    Ja taas vaihtu puheenaihe sinme asian viereen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja taas vaihtu puheenaihe sinme asian viereen.

    no kun on piuhat pääkopassa irrallaan...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja taas vaihtu puheenaihe sinme asian viereen.

    Noooh, eihän tuosta nyt niin kauan aikaa ole?🤪

    Äänestä

Milloin olette kuulleet jotakin yhteiskuntaamme hyödyntävää, järkevää ja positiivista perussuomalaisista kansanedustajista???
Jatkuvasti ainoastaan negatiivista sontaa!

Äänestä
  • Se poliittinen pohjasakka joka ei kelvannut Soinille, mesoo nyt Jussin-persueliitissä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei siis mitään uutta, yksi toisensa jälkeen paljastaa älykkyytensä.
https://www.uusisuomi.fi/uutiset/us/d074dbf0-6f02-4e67-bc25-3225218bf132?ref=ampparit:efaa
Persut eivät näe tässä mitään ongelmaa, eivät tietenkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu