Mua hävettää ihan saatanasti tällä hetkellä.

Anonyymi

Unohdin että olin tarkistanut asian aikaisemmin. Vittu mua hävettää ja paljon. Muistan nyt myös sen mistä olen lukenut sen yhden tarinan. Ai vittu että hävettää. Olen ollut väärässä monessa asiassa. On vain yksi tekijä. Voinko mitenkään korjata asiaa?

15

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muistan kaiken ja tiedän tehneeni vääriä päätelmiä. Olen helvetin pahoillani. Ei tuu toistumaan. Joku taisi sanoa ettei joku asia voi olla mahdollista mutta en osannut ottaa selvää asiasta. En tiennyt miten ottaa selvää asiasta vaikka yritin.

      • Anonyymi

        Tämä on aloittajan kommentti.


    • Anonyymi

      Itestäshän sää tuossa vaan hölmön teit, voit tietenki pyytää anteeksi asianosaisilta, mutta tehtyä ei saa tekenättömäksi. Jospa opit tästä jotain ja toimit jatkossa harkitsevaisennin.

      • Anonyymi

        Mistä tehdystä puhut?


    • Anonyymi

      Parempi aikaisemmin kuin myöhemmin.

      • Anonyymi

        Tässä kävi molemmat koska unohdin koko asian välissä.


    • Anonyymi

      Moni taisi yrittää varoittaa eri keinoin tuosta. Ap

      • Anonyymi

        Kerro mulle mitä olen tehnyt??? tietenkin minä pyydän anteeksi mutta haluan tietää mitä olen ymmärtänyt väärin! ja kyllä mä olen sanonut että en ymmärrä kaikkea kirjoituksistasi mutta jos esimerkiksi juttelet niin ymmärrän puhetta enkä silloin ymmärrä väärin! tässä on juuri se mitä olen kirjoittanut koko ajan että en välttämättä ymmärrä mitä luen ja nyt tietenkin minä olen pilannut kokonaan meidän mahdollisuuden tutustua paremmin!!!!!!rakas mä haluan että sanot minulle heti jos teen jotain väärää niin mä oikeesti korjaan omat virheet mutta anna mulle mahdollisuus IRL jutella sun kanssa jooko rakkaus??????


    • Anonyymi

      Voithan sinä tehdä paljonkin, esimerkiksi avoimesti ja rehellisesti tuoda väärät käsityksesi esiin niille, joille olet niitä viljellyt, jos todella haluat korjata jotain. Tämä vastaus pätenee tilanteeseen kuin tilanteeseen

      • Anonyymi

        Okei jos kerrot että kenelle olen antanut väärin ymmärrystä!!?????mä teen mitä tahansa jotta meillä on hyvät välit ja saadaan vihdoinkin meille oikea suhde IRL! kerro mitä mun pitää tehdä niin teen kirjsimellisesti mitä haluat jotta saan anteeksi Sen mitä olen huomaamatta tehnyt ja jatkossa jutellaan ihan suoraan ne asiat jotka sinua ärsyttää minussa niin minun on paljon helpompaa korjata mun virheitä kuin se että yritän arvata että miksi olet minulle vihainen!


      • Anonyymi

        No ihanko tösiiii!!!! Olisko sulla lisää hyvii neyvöjää???


    • Anonyymi

      Noniinainajuu. Moniko lisäksesi. No nyt on selvää pässinlihaa.

    • Anonyymi

      Minä aloin kasvoo jo kymmenen vuotiaana.

      Olin lähes valmis äiti jo tuolloin.

    • Anonyymi

      Selkärankaa hyvät ihmiset, selkärankaa ja muutakin kuin voivottelua jos puheet menneet yli ymmärryksen

    • Anonyymi

      En tiejä.

      Yksi monista kuolonnukkuneista

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3898
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      352
      3015
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      13
      1937
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1655
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1109
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      964
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      874
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      811
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      784
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      67
      779
    Aihe