Mua hävettää ihan saatanasti tällä hetkellä.

Anonyymi

Unohdin että olin tarkistanut asian aikaisemmin. Vittu mua hävettää ja paljon. Muistan nyt myös sen mistä olen lukenut sen yhden tarinan. Ai vittu että hävettää. Olen ollut väärässä monessa asiassa. On vain yksi tekijä. Voinko mitenkään korjata asiaa?

15

256

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muistan kaiken ja tiedän tehneeni vääriä päätelmiä. Olen helvetin pahoillani. Ei tuu toistumaan. Joku taisi sanoa ettei joku asia voi olla mahdollista mutta en osannut ottaa selvää asiasta. En tiennyt miten ottaa selvää asiasta vaikka yritin.

      • Anonyymi

        Tämä on aloittajan kommentti.


    • Anonyymi

      Itestäshän sää tuossa vaan hölmön teit, voit tietenki pyytää anteeksi asianosaisilta, mutta tehtyä ei saa tekenättömäksi. Jospa opit tästä jotain ja toimit jatkossa harkitsevaisennin.

      • Anonyymi

        Mistä tehdystä puhut?


    • Anonyymi

      Parempi aikaisemmin kuin myöhemmin.

      • Anonyymi

        Tässä kävi molemmat koska unohdin koko asian välissä.


    • Anonyymi

      Moni taisi yrittää varoittaa eri keinoin tuosta. Ap

      • Anonyymi

        Kerro mulle mitä olen tehnyt??? tietenkin minä pyydän anteeksi mutta haluan tietää mitä olen ymmärtänyt väärin! ja kyllä mä olen sanonut että en ymmärrä kaikkea kirjoituksistasi mutta jos esimerkiksi juttelet niin ymmärrän puhetta enkä silloin ymmärrä väärin! tässä on juuri se mitä olen kirjoittanut koko ajan että en välttämättä ymmärrä mitä luen ja nyt tietenkin minä olen pilannut kokonaan meidän mahdollisuuden tutustua paremmin!!!!!!rakas mä haluan että sanot minulle heti jos teen jotain väärää niin mä oikeesti korjaan omat virheet mutta anna mulle mahdollisuus IRL jutella sun kanssa jooko rakkaus??????


    • Anonyymi

      Voithan sinä tehdä paljonkin, esimerkiksi avoimesti ja rehellisesti tuoda väärät käsityksesi esiin niille, joille olet niitä viljellyt, jos todella haluat korjata jotain. Tämä vastaus pätenee tilanteeseen kuin tilanteeseen

      • Anonyymi

        Okei jos kerrot että kenelle olen antanut väärin ymmärrystä!!?????mä teen mitä tahansa jotta meillä on hyvät välit ja saadaan vihdoinkin meille oikea suhde IRL! kerro mitä mun pitää tehdä niin teen kirjsimellisesti mitä haluat jotta saan anteeksi Sen mitä olen huomaamatta tehnyt ja jatkossa jutellaan ihan suoraan ne asiat jotka sinua ärsyttää minussa niin minun on paljon helpompaa korjata mun virheitä kuin se että yritän arvata että miksi olet minulle vihainen!


      • Anonyymi

        No ihanko tösiiii!!!! Olisko sulla lisää hyvii neyvöjää???


    • Anonyymi

      Noniinainajuu. Moniko lisäksesi. No nyt on selvää pässinlihaa.

    • Anonyymi

      Minä aloin kasvoo jo kymmenen vuotiaana.

      Olin lähes valmis äiti jo tuolloin.

    • Anonyymi

      Selkärankaa hyvät ihmiset, selkärankaa ja muutakin kuin voivottelua jos puheet menneet yli ymmärryksen

    • Anonyymi

      En tiejä.

      Yksi monista kuolonnukkuneista

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      103
      3505
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      197
      2232
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2100
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      37
      1822
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1649
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1098
    7. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      840
    8. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      49
      831
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      69
      827
    10. Sinkkuihmisten suppea kuva maailmasta.

      Siskoni on jo vannoutunut sinkku. Hän ei haaveile mitään suhdejuttuja. Mutta välillä mietin, miten vähän ja suppeasti
      Sinkut
      129
      773
    Aihe