Näköjään jollakin on tylsä olo kun on
allekirjoittanut minun nimimerkilläni, joka on
oikea nimeni/sukunimeni.
Pystyvätkö ne (asemastaan riippumatta)
huijarit käyttämään nimeäni muuallakin!?
Missä on p. sheriffi!?
***Varokaa nimimerkkiä***
12
2297
Vastaukset 12
Periaatteessa kuka tahansa saa käyttää sinun nimimerkkiäsi jos haluaa. Kannattaa rekisteröidä nimimerkkisi, jolloin kukaan muu ei voi enää nimimerkkiäsi käyttää.
- ne O (K.Akkaya)
vaan luen* Herra p.sheriffi!
- K.Akkaya
Minä pysty varasta sinun koko hekilöllisyys ja työpaika. Minä voi viedä sinun nainen ja lapset ja auto ja kaikki. Minä jättä sinule vain lasku ja vaateet. Mene sinä pois feikkikamili!
- K.Akkaya
Mäkin oon klooni :) *Kebabbii naamaa*
- ne O (K.Akkaya)
niin iso m....a*!?Joka paikassa kloonia*
- tiiti-nen
kannattaa ihan oikeasti rekisteröidä nimimerkki itselle, jolloin kukaan ei käytä sitä enää.
- K.Akkaya
rekisteröidä nimimerkki!?
- neO-K.Akkaya
K.Akkaya kirjoitti:
rekisteröidä nimimerkki!?
ilmainen,kaikki on braaa*
- ..............................
neO-K.Akkaya kirjoitti:
ilmainen,kaikki on braaa*
Ilmainenhan se on.
- fxjsjsjyysj
.............................. kirjoitti:
Ilmainenhan se on.
- si7ysyujdtjyts
Pitsaa 2,5 e kpl?
Kirjoittanut: copier 19.3.2005 klo 15.25
Pitsaa 2,5 e kpl?
Kirjoittanut: copier 19.3.2005 klo 15.22 Pori palsta
Miten se voi kannattaa vuokrien ja raaka-ainekulujen yms. jälkeen? Vai onko päätarkoituksesi ainoastaan islamin "pakko tuonti"!
Ja sitten tuo käännyttäminen islam palstalla on rassaavaa. Taitaa siellä koraani aiheista olla pitserian seinilläkin. Minkä takia tänne poriin täytyy tulla vaahtoamaan?
bilo nimeä käytetty eniten:
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&start=0&q= bilo Kamil Akkaya
Porin työvoimatoimiston haku loppu vuodesta 2003!!!
Papit Islamilaisseurakunnan pappi (Elmas 1500, Avoin yhtiö, PORI) Asianajajat Asianajaja (Muktar 1400, PORI) Lainopilliset asiantuntijat Lakimies (Muktar 1400, PORI) Lehden toimittajat Toimittaja (Elmas 1500, Avoin yhtiö, PORI) Vastaava hoitaja (turvallisuusala) (Göz 1200, avoin yhtiö, PORI)
Yksi ja sama henkilö työnantajana. Hän on erittäin aktiivinen suomi24:sen islam palstalla ja pyrkii KAIKIN keinoin Suomea islamilaistamaan valheellisin keinoin. (”Koraanin perimmäinen tarkoitus on saada koko maailma islam uskoiseksi ja kaikki juutalaiset sekä kristityt ym. surmattakkoon jolleivat käänny muslimeiksi!”) Tähän perään sopisi hyvin lause...Israel ja Pori Arabeille/islamille. Voi Pori kun tietäisit mitä rauhaasi kuuluu. Olkoot töissä täällä... mutta ovat valhe uskontoaan (Väärennös Raamatusta) tänne änkeemässä. Ja tämä ei ole mitään rasismia vaan puhdasta totuutta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1111067
Vasemmistoliitto esittää rikkaille veronkiristyksiä, mutta kansalle ei kelpaa
Miksi? Haluaako taviskansa lisää leikkauksia peruspalveluihin? Pääsettekö liian helposti vielä terveyskeskukseen tai ham42993- 74945
- 65920
- 56838
Meistä puhutaan
Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni57827- 131744
Uunimakkara koululaisten suosikki
https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p277722- 69576
- 17562