Miksi the Kmäkiset romppaatte s-marketissa, kun K-kauppa on paljon parempi, nain koronan aikaoina ei tarvii hengittää saastunutta ilmaa kuin S pitkissä hyllyrivien välisssä ja lopputulema kassalla on; ylimenneen päiväyksen makkara-märätys!
Sitä ihmettelen!
Anonyymi
5171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
,,mutta,+jos+the+49%+vo,+della+haluatte+olla++ns+parempaa+väkeä+niin,,naukrattaa..
13 v aikana Mpp metsä- tstossa minut rankattiin ei arvostetuksi,niin lausi venetpalolainen kirjaamaton#Päällikkö, kuntavaltuutettu, kh-jäsen ja sanoi; sinua ei "arvosteta,ja syytti esimieheni"tappajaksi.
siis ei asiaa S-markettiin.
,,ja, Koposperäläinen hieroja, joka pystytti kojunsa Tsto-kiinteistön nurkalle, mennessäni kysymään hierontaa, kysyi Nimeni, kun sanoin ottii taka-askeleita huudahtaen" sinäköseolet!, selvennykseksil lukijoille, että Oulun Mpp kunta tstosa aijemmin oli opetettavanani työkaverini"Hirvi vai eiiii! joka on lanko venetpalolaiselle, että tsemmotta,epäilen heistä homostelua.
ainakin venetpalolaisen vmo valitti#puutetta "Ristolle.
Kyl se K-Kauppa on aito ja paikallinen. Ohikulkijakin käy oman kylän kaupassa.