Mistähän saisi kun jostain syystä en saa jumbo v tuotetta enää tilattua. Sillä sai aina mukavaa lisäpotkua sessioihin.
Erektiolääkkeet?
5
119
Vastaukset
- Anonyymi
Tekoseisokki urpo kyselee buuaahaa 😂 🤣 vedä koko lista nassuun niin iskee ikuinen kankeus koko ruotoon impotentti
- Anonyymi
Siinä taas urpo kertoi koko totuuden itsestään
- Anonyymi
Siinä on itse ironia kohdillaan kun nauraa omalle kyvyttömyydellen.Kehtaa tulla vielä tänne kertoo ja nauraa itselleen.Ei se mitään kun olet hyväksynyt ittesi ja tullut kertomaan totuuden itsestäsi.
- Anonyymi
Kielletty tuote jo jonkin aikaa.
Aitoa tuotetta löytyy täältä jos kiinnostaa.
[email protected] - Anonyymi
Soita esim. terveystalon etälääkäripalveluun (lääkäri-chat). Kyllä lääkäri kirjoittaa reseptin, kun selität tilanteen. Siis puhelimessa hoituu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1463134Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472448Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462353- 982005
- 241883
- 231602
- 281596
- 1531434
- 341233