Aivan uskomattomia koneita. Ei ollut kasariaikoina tuommoisia katukuvassa. Leveitä ovat, on siinä ihmeissään jos tällainen tavistallaaja joutuisi ajaman tuollaisia koneita!
Muotoja on vaikka minkälaisia, eikä kun on verhottu hyvin ohkasiin ihonmyötäisiin housuihin, tiukat on ja ilmaissut rakoon..ja ikää ei ole vielä kun rippikouluikäisistä ylöspäin.
Muotoja on vaikka minkälaisia, eikä kun on verhottu hyvin ohkasiin ihonmyötäisiin housuihin, tiukat on ja ilmaissut rakoon..ja ikää ei ole vielä kun rippikouluikäisistä ylöspäin.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Noh.. Hienoa kun jaksat iloita muidoistasi tännekin.
No katselkaa itsekin. Kuinka voi viistoist vuotiaalla olla ahteri kuin viiskyt luvun viiskymppisellä isontalon emännällä?
Ihania, ihania täyteläisiä muotoja.
Se on sitä reilumpaa, kontaktipintaa.
On kyllä! Nuorilla naisilla semmoisia pakaroita ettei pikku****** ole mitää asiaa kyntämään. Ihan järkyttäviä puimureita!
Mikä tämä ylläpito oikein on jotta ei poista näitä törkeyksiä täältä.
Ihmisiä on joka lähtöön ja niin pitää ollakin lapsellista tänne arvostella toisten ulkonäköä.
Joo mutta kun asia on näin, en heitä moiti mutta omasta mielestäni joidenkin nuoren ahteri on järkyttävän näköinen, minua ihan kauhistuttaa että noin nuorilla on jo selluliittia ja rasvaa kropassaan, heidän terveyttä vaan ajattelen.
Ennen kun nuoret käveli tai pyöräili kouluun, liikkuivat vapaa-aika jalan tai pyörällä min pysyi nuoret hoikka a ja silloin oli ahteri laiha kuin ketulla.
Tätä terveysasiaa minä takaa ajoin enkä pelkästään arvostele ulkomuotoa.
Itse ole seurustellut tytön kanssa jolla oli mahtava peräsin ja vaikeaa oli normaalimittaisella päästä niin sanotusti hollille.
Kiva että tykkäät, voisin sinuakin tuupata jos pyydät kylään, vietettäisiin intohimoinen hetki, saisit olla mun nainen.
Buuaahaa mikä vitsiniekka 😂 🤣
Loistavaa ! Juuri tuollaista toivon kaduillemme runsaammin .
Minäkin olen ihmetellyt noita selluliittitankkeja joita vyöryy kaupungilla. Oksettais jos joutuisi lempimään tuollaisia .
Kerroit juuri kaiken oleellisen itsestäsi joten kerro lisää