Laihduttakaa. Ohuet reidet sekä ranteet ja laiha vartalo kun on, niin kulli näyttää isolle vaikka olisi pienikin. Ja jos alatte vaikka strippaamaan niin hankkikaa penispumppu ja invisible penisrenkaita. Pumpatulla munalla on kiva pyöritellä helikopteria ja veivata persettä niin että mulkunlätinä raikaa.
Terveisin. stripparijätkä 13cm
Jos haluatte että kalu näyttää isolle
7
123
Vastaukset
- Anonyymi
Pienellä ruipelolla näyttää aina nakki isolle.
- Anonyymi
Näin kerroit totuuden itsestäsi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näin kerroit totuuden itsestäsi.
Mulla on uunilenkki ja näyttää normaalille.
Terveisin. Jenkkifutaaja 200cm ja 140kg lihasta - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla on uunilenkki ja näyttää normaalille.
Terveisin. Jenkkifutaaja 200cm ja 140kg lihastaMulla 4cm prinssinskki näyttää isolle.
Terveisin Jeppe 56kg 165cm, ”isohkomunainen” pornonäyttelijä - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla 4cm prinssinskki näyttää isolle.
Terveisin Jeppe 56kg 165cm, ”isohkomunainen” pornonäyttelijäJessus sentään näitä katkarapuja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jessus sentään näitä katkarapuja
Maistuiko hyvältä.Varo kolestroli arvot voi nousta jos ahmit liikaa katkarapuja.
- Anonyymi
No ei se ihmeitä tee😂
pieni munaiset jos kokee sen ongelmaksi kehittää muita taitoja kompensoimaan puuttuvia senttejä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3443760Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4763181- 712170
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401630Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1961525Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1781317- 1051243
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751232Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121137K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81085