Tytti Tollo Tuppurainen

Voiko tuosta tollompaa olla?
4168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Täysi vitsi!

Äänestä

Hakkarainen näyttäisi olevan :D Vain persu voi olla niin typerä että kuvittelee nuoren naisen olevan oikeasti kiinnostunut juoposta, läskista, sahurimiehestä joka ei edes osaa englantia :D

Paljokohan tämä neiti sai lypsettyä rahaa tältä tollolta? :D

Äänestä
  • Hakkarainen ei tuhoa Suomea, kuten tollo-Tuppurainen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hakkarainen ei tuhoa Suomea, kuten tollo-Tuppurainen.

    Juoppo sahuri joka juoksee pillun perässä tuhoaa Suomen uskottavuuden. En usko että tämä turhake osaa tehdä yhtään päätöstä Suomen hyväksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voiko tuosta tollompaa olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu