Televisio vaiko radio?
Kuka on Asa?
28
2924
Vastaukset
- Anonyymi
Kumpikin.
- Anonyymi
Narkomaani
- Anonyymi
Ei mun mielestä ole kyllä narkkis.Alkoholia käyttää ei muuta!
Mitä? Ehkä asiallisin, ystävällisin ja tervein vanhempi henkilö, kuka tullut vastaan tässä kaupungissa. Kusetat!
- Anonyymi
Joo tunnen miehen vuosien takaa ja tiedän ettei ole narkkari!!
- Anonyymi
takaa tunnettu!
- Anonyymi
Asa-Ratiopharm, on valtimotukosten syntymistä estävä lääke
- Anonyymi
Soturi. Perus Sointulalainen, moraaliton, niinkuin ne muutkin vapaastikasvatetut Sointulan pojat. Uskovat vahvempiaan. Eivät tee ohareita. Saa kuljeskella ihan rauhassa. Vähän on liikaa tainnu viuna maistua, kun ei käsittääkseni työelämässä viihdy.
- Anonyymi
Oli kuulemma ihan normi jäbä, kunnes Lepa lähti Kiinaan. Mit tää on vaan huhu. Sen jäkeen kääntyi sisäänpäin.
- Anonyymi
Taistelija, ei moni tuossa tilanteessa oleva viitsisi nousta sängystä aamulla.
- Anonyymi
Mukava heppu, en ole aikoihin kyllä tavannut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mukava heppu, en ole aikoihin kyllä tavannut.
Sun pitää laajentaa elinpiiriäsi, ja käydä ah, nin ihanan pahassa ja syntisessä Sointulassa. Siellä voit kohdata Asan!!!
- Anonyymi
Valkeakosken oma Sofia Belorf miespuolisena,, ilman rikoksia.
- Anonyymi
Ja ilman parisuhteita.
- Anonyymi
Katselin sykettä. Siinä sanottiin et jos kolauttaa päänsä tarpeeksi, saattaa siirtyä monta sukupolvea taaksepäin. Eli olisiko Asa uusi liuttu-jussi ,vai liuttu-jussi uusi Asa? Ja mihin helvettiin tämän jälkeen tarvitaan Matrix elokuvia? Totuus on usein tarua ihmeellisempää...
- Anonyymi
Äläkä vain koskaan tuu sen starttipistoolisis kans Vito. Äläkä yritä pelotella sillä mummon kurkuttajalla, edes lapsen lapses ei tiedä siitä vielä. Mut tulee tietään ellet sitten tosiaan halua sovintoa. Paskaa on niin paljon etnjoret tytöt menee piloille, ?(sunja muijassuvyis ja touhouis) mut kyllähän sä cotlwone tiedät miten saatjulkisen nööyryytyksen oleen tapahtumatta. Siinä kirjekuori tulee sieltä tänne. Ja kaikki unohdetaan.. kuittaa jos hyväksyit/tajusit...
- Anonyymi
Pienen paikkakunnan ongelmat kasautuu väki vanhenee ,vanhusosastot täynnä vihanneksii,kaoikki toisten kanssa yhdellä lapsella monta isää .
- Anonyymi
Koskin Teehoo eli Tienhaara.On ollut autoa,rahaa ja naisia ja kunnioitus myös aika korkealla alamaailmassa💪💪
- Anonyymi
Komea kuin Cheek!
- Anonyymi
Enkä olis tahtonut oppia, että maailmassa on niin paljon sotia! Miljoonat lapset ilman kotia, ja kansakunnat kasvatetaan... Vihaamaan toisiaan!
T:Myyränreiska - Anonyymi
Sika-Harri kärähti ratista.
- Anonyymi
Muistan tämän Asan Sointulan Tigersistä. Lauloi karaokessa Dave "isokynä" Lindholmin" kappaleen, puhelinlasku on mun. Ja komeasti lauloikin!
- Anonyymi
Toivottavasti maksaa ite oman puhelin laskunsa. Joo joo joo..
- Anonyymi
On kyllä ihme jätkä joo... Kutsui joskus luokseen täytekakkukahveille, ei siinä mitää mutta täytekakku oli kostutettu OLUELLA!!
- Anonyymi
IQ 20-25, max 30
- Anonyymi00030
Jou maan Chicago
- Anonyymi00031
Ymmärtääkseni Boston Karesvaara?
- Anonyymi00032
misss uomi 1989
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218596Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307857Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105438Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825089Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294889Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373407- 1253124
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353016Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853009Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252620