Televisio vaiko radio?
Kuka on Asa?
28
2920
Vastaukset
- Anonyymi
Kumpikin.
- Anonyymi
Narkomaani
- Anonyymi
Ei mun mielestä ole kyllä narkkis.Alkoholia käyttää ei muuta!
Mitä? Ehkä asiallisin, ystävällisin ja tervein vanhempi henkilö, kuka tullut vastaan tässä kaupungissa. Kusetat!
- Anonyymi
Joo tunnen miehen vuosien takaa ja tiedän ettei ole narkkari!!
- Anonyymi
takaa tunnettu!
- Anonyymi
Asa-Ratiopharm, on valtimotukosten syntymistä estävä lääke
- Anonyymi
Soturi. Perus Sointulalainen, moraaliton, niinkuin ne muutkin vapaastikasvatetut Sointulan pojat. Uskovat vahvempiaan. Eivät tee ohareita. Saa kuljeskella ihan rauhassa. Vähän on liikaa tainnu viuna maistua, kun ei käsittääkseni työelämässä viihdy.
- Anonyymi
Oli kuulemma ihan normi jäbä, kunnes Lepa lähti Kiinaan. Mit tää on vaan huhu. Sen jäkeen kääntyi sisäänpäin.
- Anonyymi
Taistelija, ei moni tuossa tilanteessa oleva viitsisi nousta sängystä aamulla.
- Anonyymi
Mukava heppu, en ole aikoihin kyllä tavannut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mukava heppu, en ole aikoihin kyllä tavannut.
Sun pitää laajentaa elinpiiriäsi, ja käydä ah, nin ihanan pahassa ja syntisessä Sointulassa. Siellä voit kohdata Asan!!!
- Anonyymi
Valkeakosken oma Sofia Belorf miespuolisena,, ilman rikoksia.
- Anonyymi
Ja ilman parisuhteita.
- Anonyymi
Katselin sykettä. Siinä sanottiin et jos kolauttaa päänsä tarpeeksi, saattaa siirtyä monta sukupolvea taaksepäin. Eli olisiko Asa uusi liuttu-jussi ,vai liuttu-jussi uusi Asa? Ja mihin helvettiin tämän jälkeen tarvitaan Matrix elokuvia? Totuus on usein tarua ihmeellisempää...
- Anonyymi
Äläkä vain koskaan tuu sen starttipistoolisis kans Vito. Äläkä yritä pelotella sillä mummon kurkuttajalla, edes lapsen lapses ei tiedä siitä vielä. Mut tulee tietään ellet sitten tosiaan halua sovintoa. Paskaa on niin paljon etnjoret tytöt menee piloille, ?(sunja muijassuvyis ja touhouis) mut kyllähän sä cotlwone tiedät miten saatjulkisen nööyryytyksen oleen tapahtumatta. Siinä kirjekuori tulee sieltä tänne. Ja kaikki unohdetaan.. kuittaa jos hyväksyit/tajusit...
- Anonyymi
Pienen paikkakunnan ongelmat kasautuu väki vanhenee ,vanhusosastot täynnä vihanneksii,kaoikki toisten kanssa yhdellä lapsella monta isää .
- Anonyymi
Koskin Teehoo eli Tienhaara.On ollut autoa,rahaa ja naisia ja kunnioitus myös aika korkealla alamaailmassa💪💪
- Anonyymi
Komea kuin Cheek!
- Anonyymi
Enkä olis tahtonut oppia, että maailmassa on niin paljon sotia! Miljoonat lapset ilman kotia, ja kansakunnat kasvatetaan... Vihaamaan toisiaan!
T:Myyränreiska - Anonyymi
Sika-Harri kärähti ratista.
- Anonyymi
Muistan tämän Asan Sointulan Tigersistä. Lauloi karaokessa Dave "isokynä" Lindholmin" kappaleen, puhelinlasku on mun. Ja komeasti lauloikin!
- Anonyymi
Toivottavasti maksaa ite oman puhelin laskunsa. Joo joo joo..
- Anonyymi
On kyllä ihme jätkä joo... Kutsui joskus luokseen täytekakkukahveille, ei siinä mitää mutta täytekakku oli kostutettu OLUELLA!!
- Anonyymi
IQ 20-25, max 30
- Anonyymi00030
Jou maan Chicago
- Anonyymi00031
Ymmärtääkseni Boston Karesvaara?
- Anonyymi00032
misss uomi 1989
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1404615SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763835Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.712509SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2271952Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1181797Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2471166Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo49815- 62766
Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?
Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall20746Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?
Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,6725