Ilman tatuointeja

Ilman tatuointeja onko niitä ?

Löytyyköhän enään semmosia joilla ei ole tatuointeja ?
Itse en hyväksy ja kumppanillakaan ei saa olla !
Vaikea enään löytää
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ennen oli vain vankila kundeilla ja meri miehillä
Nykyään huumeet ja tatuointeja on yhdess

Äänestä
  • Kamalia noi tatkat

    Äänestä

Jos ei löydy ilman tatskoja, niin liikkuu väärissä piireissä. Ylivoimaisesti suurin osa normaali-ihmisistä on edelleen ilman mitään tatskoja.

Äänestä

Sääli sun puolisoa
kun määräät saako se ottaa tatuointia

Äänestä

Huumeet ja tatuointi yhdessä?
Taas joku uupio laittanut kommenttia

Äänestä
  • Älykkyysosamäärä ja tatuoinnit menevät käsi kädessä
    Normaali kunnon ihminen ei laita itteensä tatuointeja

    Äänestä

Lävistykset ja tatuoinnit ovat rumia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ilman tatuointeja onko niitä ?

Löytyyköhän enään semmosia joilla ei ole tatuointeja ?
Itse en hyväksy ja kumppanillakaan ei saa olla !
Vaikea enään löytää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu