HALUISIN TIETÄÄ HYVIÄ VIRTUAALITALLIOSOITTEITA!!!!
OLEN ETSINYT JO KAUAN TALLIA, JOSSA VOISIN ALKAA HOITAMAAN, MUTTA EN OLE KOSKAAN SAANUT VASTAUKSIA! JA OMA HOITSU OLIS IIIIIIHANA!!! JOTEN PLIIS VOISIKO JOKU KERTOA JONKUN TALLIN OSOITTEEN (VAIKKA OMAN TALLINSA!). JOS TALLILLE EI MAHDU HOITAJIA, KERRO TALLIN OSOITE SILTI!!! VOIN ALKAA HOITAMAAN TOSI MONELLAKIN TALLILLA. OSOJA PLIIIIIIS??? :)
HYVIÄ VIRTUAALITALLEJA!!!!
20
826
Vastaukset
- ninniiiiiii
ossat on tosi huippuja: http://www.freewebs.com/pony93 ja toinen ja http://groups.msn.com/arabivirtuaalitalli
- Uusi tallin om.
Avasin juuri äsken uuden tallin ja sinne vain hoitamaan. Vaikka siellä onkin hoitajia niin älä välitä koska entinen Poniplaneetta meni pilalle ( koska kuvat eivät tulleet mutta nyt tuli ). Toivottavasti saat hoitsun mutta tottakai saat tulla tallilleni!! Kukaan ei estä.. Vai..? :) Tule jos haluat... :) ja kerro jos kuvat eivät näy..
- Uusi tallin om.
Niin se ossa unohtui.. :)
se on....:
http://www.freewebs.com/poniplaneetta
toivottavasti linkittää.. :) - vastataan, hyvä
www.freewebs.com/gloudtower/
- hoitaja
Uusi tallin om. kirjoitti:
limkitämpä ton yhen ossan... :
http://www.freewebs.com/gloudtower/http://www.freewebs.com/haaveidenratsutila
ei oo oma,mut huippu,ja ei tartte kirjottaa caps lockilla:CAPS LOCK POIS PÄÄLTÄ,PLEASE! - ~hoitaja~
hoitaja kirjoitti:
http://www.freewebs.com/haaveidenratsutila
ei oo oma,mut huippu,ja ei tartte kirjottaa caps lockilla:CAPS LOCK POIS PÄÄLTÄ,PLEASE!tämä talli on paras mahdollinen! siellä pidetään kisoja, ja siellä on paljon erilaisia hevosia! siis kannattaa käydä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!en ees omista tallii mutkun se on niin cool!
http://www.expage.com/heppatilawikner
- Likka......
Klikkaa tota jos se tulee oikee: http://groups.msn.com/Roihuvuori/_whatsnew.msnw
- hoitaja
Täs on huippu talli!!!!!:
http://www.freewebs.com/poniplaneetta
Kannattaa mennä koska täällä on kisat! - amf^
- SunShine*
Tää talli on mun mielestä tosi hyvä ja tarvitsisi hoitajia! Mene ihmeessä sinne! :)
www.freewebs.com/kotitalli - Midnightin Omistaja
Tallissamme on 14 hevosta jossa on vain 2 hoitajaa!!Tervetuloa
http://www.firmala.fi/~Midnigh - hhh
HEI!
www.geocities.com/future_stable
ja!
www.geocities.com/yt_future
paljon hoitajia vailla olevia hevosia kummassakin (yt future kesken)TERVETULOA - Skunkki
Mun hoitolan ossa on: http://groups.msn.com/Lumiapallohoitola
- ikkunen
- www.freewebs.com/pihlajansivut
siinä se jo onkin mun kamun sivut!!!!! www.freewebs.com/pihlajansivut
- adi123
http://vrtuusikuu.suntuubi.com/?cat=1 uusikuuta suosittelen ehdottomasti, moni poni etsii hoitajaa! :)
- Tallinomistaja
http://lumivuoren.suntuubi.com/
Ei vielä yhtään hoitajaa, kaipaa hoitajia! - myrskylaukka
Instagramissa @virtuaalitalli_myrskylaukka kenties maailman paras virtuaalitalli ja puuttu yli 20 hoitajaa!
- Vieras300
Uusi virtuaalitalli http://hopeakauriintila.suntuubi.com/ , etsii paljon hoitajia koska on vasta aloittanut! :) Kivoja heppoja ja kivat sivut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p556224Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3335213Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604924Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1394727Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203960Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202466Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32248Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill261930- 731852
- 2221641