Perussuomalaisia ei kiinosta KORONNAVIRUS

Montako kommenttia puoluejohdolta tai Jussi. Halla-aholta?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Millaisia tyhjiä kommentteja kaipaisit ?

1Äänestä

Sehän oli sovittu asia että koronalla ei tehdä politiikkaa - no viheriäät petti heti tuonkin mitkään rajoitussäännöt ei saaneet koskea heidän lellikki-ISIKSIÄÄÄN

Äänestä
  • Miten ulkomies ministerit eteläamerikasta lentelee ja karanssit päälle.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten ulkomies ministerit eteläamerikasta lentelee ja karanssit päälle.

    Tevon pitäisi päästä päälle.

    Äänestä

Koronarajoitukset koskevat vaan kaikkia turhia alempiarvoisia ihmisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Montako kommenttia puoluejohdolta tai Jussi. Halla-aholta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu