Pirelli P3000 energy

kellään kokemuksii pirelli P3000 renkaista??
uudet hankinnassa .. saisi tavalliset 15`alut ja ko renkaat n.660euroo. kannattaisiko ostaa?? auto
G-astra 1.8 ,, normaaliin ajoon tulisi...
2620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kokemusta on kahden auton alla; Nissan Primera ja Peugeot 206. Ainakin noissa autoissa P3000:t olivat todella äänekkäät! Kuin olisi myllynkivillä ajanut.

Äänestä

tyytyväinen. Toista kesää alla. Ainoa nega on tuo äänekkyys mutta kyllä myllynkivistä puhuminen on ehkä vähän liiottelua. Hiljaisemmat on kun esim. savat tai nrt:t. Hiljaisempiakin on, nuo ehkä keskitasoa.

Muuten on täyttä asiaa,miehekäs pito ja huippu ajettavuus. Luonteeltaan ehkä sporttisin omassa luokassaan. Voitti muuten adacin testinkin tänä vuonna.

Yleensä tuossa kokoluokassa on muuten P6000?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uudet kummit kirjoitti:

kellään kokemuksii pirelli P3000 renkaista??
uudet hankinnassa .. saisi tavalliset 15`alut ja ko renkaat n.660euroo. kannattaisiko ostaa?? auto
G-astra 1.8 ,, normaaliin ajoon tulisi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu