Taalla Espanjassa maksulliset ovat aivan eri hintaisia, kuin siella Suomessa. Normaalista seksista tarvitsee maksaa vain n.10-20€. Suihinoton saa viidella eurolla. Erilaiset fantasioiden toteutukset sun muut taas ovat n.25-60€
Taalla naiset eivat ole sellaisia kitupiikkeja kuin siella Suomessa;) Tulkaa tanne Espanjaan nauttimaan auringosta ja naisista!!!
Taalla naiset eivat ole sellaisia kitupiikkeja kuin siella Suomessa;) Tulkaa tanne Espanjaan nauttimaan auringosta ja naisista!!!
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tykkään nauttia suomalaisista miehistä täällä Suomessa ja minusta tykätään takaisin, siis meistä naisista täällä, maksoi mitä maksoi. Tarkoitan siis maksullisia. En muita.
Pidä hauskaa!! Muista kumit sinäkin siellä sitten. Myös suuseksissä. Talon aution kanssasi jakaa hän....
Suomalaiset miehet ovat luusereita, jotka ei saa ilman rahaa. Buahahahaaa!!!
Edes Espanjassa, jossa on vaalean miehen maailman helpointa kellistää muija allensa. Hähhähhää!
Onneksi hinnat ovat Espanjassa halpoja niin että köyhemmätkin jannut voivat pitää hassua.
Henkisesti köyhät.
Jos sallit, suomennan juttusi: Eli sua siis vituttaa suunnattomasti, että suomalaiset miehet saa mielettömästi pildeä ulkomailla.
Tutustutan teidän vakinaisenne lesboseksin saloihin. Ei vituta yhtään.
En sentään ostanut, mutta kokemusta on espanjalaisesta tarjonnasta. Hinnat niin polkuhintoja, että laatu laskenut kuin lehmän häntä. Ei tekisi mieleni antaa suihin kuppaselle Angolalaiselle!! Sellanen ja monet muut vastaavat tulevat suorastaan tyrkylle hihasta vetämään kun kävelet Barcelonassa syrjäkaduilla. Tautinen suu maksaa just jotain 10e. Maksan ainoastaa kauniista ja hygienisestä seksistä ja mielelläni ylihintaa, en pane heroiiniluusereita.
Tässä loistava esimerkki siitä, mitä prostituoidut miessukupolvelle merkkaavat. Kasaa paskaa suoraan sanoen. Ja näitä te haluatte palvella ja hyppiä heidän pillinsä mukaan?
Ihmeen epäselvästi kirjoitat. Kuka on kenelle kasa paskaa mielestäsi? Kyllä itse voisit naapurisetääsi kutsua heroiiniluuseriksi, jos sellainen asuisi naapurissasi. Estääkö rahanvaihto käyttämästä tätä nimitystä naisiin? Vai mitä oikein taas itket?
Vaikka ne naisetkin myy halvalla ei tarkota että heitä pitää haukkua halvoiksi heroiini paskoiksi.Sihteeriopistolle tulee vaikka kuinka paljon ulkomailta ihan siistejä kivoja tyttöjä varmaan just ton takia että suomalaiset tulee sinne ja kusettaa niitä hinnoilla haha haa sä et tiiäkkään että suomessa maksaa enemmän siellä voi tienaa! Ja sitten haukutaan heroiinilutkaksi..ehkä ne jotku on ja jotku ei !Ei kannata kaikkea yleistää.