Onhan se hienoa että, joskus on ollut sellaistakin porukkaa BB:ssä että kelpaa eduskuntaakin valituksi tulla.
BB tyyppi Antti Kurvinen Keskusta
Anonyymi
3
185
Vastaukset
Eikös tuo ole sama heppu, joka yritti nukkebordellilla. Suositun Cindyn käsi vaan revittiin irti ja bisnes meni kuralle.
Lahjoittaa loppuunnussitut nuket varmaan pohjoisen lestakepuille ja valinta eduskuntaan tulee olemaan varma.- Anonyymi
Tuosta en ookkaan tietone hei.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuosta en ookkaan tietone hei.
Kas täysin eri tyyppiä.
Täysjärkinen poliitikko Antti KURVINEN
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Antti_Kurvinen
Höpöhöpömies Antti KURHINEN
https://www.seiska.fi/Uutiset/Antti-Kurhinen-ryyppasi-menetti-seksihalunsa-ja-sai-paniikkikohtauksen-elaa-nyt-sokin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114669Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734415Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951789- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127- 611010
- 67989
- 92958