Minussa on nämä heikkoudet, joita inhoan. Yritän välillä työstää kriittistä puoltani, joka sotkeentuu joka asiaan. En ikinä tahtoisi loukata tunteitasi.
Kun olen epävarma itsestäni, käännyn itseäni vastaan. Miksi kirjoitan tämän, sen vuoksi, että tahtoisin sinun näkevän sen hellän, herkän ja avuttoman puolen minussa.
Sillä mitään merkitystä ole, mutta ajattelen, että olet mielenkiintoinen Ihminen ja tahtoisin tuntea sinut paremmin.
Toivoisin, että kaikki maailmankaikkeuden hyvä voima kantaisi sinua ja olisit onnellisin.
Kun olen epävarma itsestäni, käännyn itseäni vastaan. Miksi kirjoitan tämän, sen vuoksi, että tahtoisin sinun näkevän sen hellän, herkän ja avuttoman puolen minussa.
Sillä mitään merkitystä ole, mutta ajattelen, että olet mielenkiintoinen Ihminen ja tahtoisin tuntea sinut paremmin.
Toivoisin, että kaikki maailmankaikkeuden hyvä voima kantaisi sinua ja olisit onnellisin.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Käännyt itseäsi vastaan, miten? Tai miten se ilmenee?
Se ilmenee torjuntana, arvosteluna ja/tai muuna päinvastaisena kuin on tarkoitus. Usein asetun ikään kuin vastakkain mielipiteideni, vaikka en edes ajattelisi asioista niin.
Olet siis tunteidesi vietävänä? Tunteesi vaihtuvat usein? Jälkikäteen kaduttaa?
... kunnollinen/kurinalainen. Sanainen arkku vain aukenee liian helposti.
Mulle saisit mäksättää ihan rauhassa. Lähden nyt kerrankin ajoissa nukkumaan. Saas nähdä mitä komennat mut unessa tekemään. Täydellinen syyssiivous olis aika hurja komennus :D
free niinku frisbee.
Hyvät yöt 👍
Oon nähnyt myös sinun herkän ja kauniin puolesi..
Uskon, että se näkyi välillä.
Ihana kirjoitus. Vähän liiankin ihana.
Liian hyvää ollakseen totta. ☝️
Olisko kaksisuuntaista sairastavan..
Näitä palstadiagnooseja ei tänne kaivata. Enkä ole ap.
Onkohan epävakaasta persoonallisuushäiriöstä kyse..
Pöpelikköön menee, lääkiksessä on monen vuoden koulutus ihan syystä 🙄
Olisko yllä kaks kaistaa, kaistapää?
https://youtu.be/5OsuhqYFx-I Mun striimit o nousus oon korkeel niiku lentokone
Mun hookit ku huumeet oot koukus ja ne menee nopee.,,
Jos tämä olisi mulle niin sanoisin, että ei kaikkea tarvitse analysoida ja selittää ja perustella. Rakkaus meitä kannattelisi (jos olisit hän) ja muut asiat asettuu kyllä.
Samaa mieltä, ei tarvitse, mutta voi.
Luuletko todella että tällainen likainen trollaus on sulle?
Ei kannata tähän ketjuun tulla yhtään uisteleen. Likaiset temput ne huomataan ja tiedetään.
Rakkaus, kuten kyynelkin, tulee ensin silmään ja putoaa sitten rinnalle.
Hyvää yötä.
Hyvää yötä, kaunista unta.
Oletko isotissinen?
Iso tissit ja iso perse