Ny tulero kepusta

Saarikko mamma ku valittiin puheenjohtajaksi niin kukaan ei enään aja pohjoissuomen etuja!!saarikko tappaa palvelut pienistä kunnista! Ma eroilmoitusta tekeen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saarikko on globalisti suvakki punavihreä. Erittäin todennäköisesti keskustan kannatus laskee edelleen.

Äänestä
  • Siis imaamisaarikko.

    Äänestä

  • Varmasti laskee jajäseneroja tulee palio nyt...

    Äänestä

Kepu ei vedä nuoria puolueeseen, kun tyyliksi tuli , puh.johtajaksi valittiin vanhanajan maatalon Emäntä, kyllä se vanhoille kepulaisille käy, mutta ei ole tämän päivän nuoriin vetovoimaa, kepulaisten piiri vain pienenee, semmosta taas !

Äänestä

sehän on vain hyvä asia, jos kepun kannatus laskee. Suomelle siis hyvä. Miksi ihmeessä joku on edes liittynyt kepun jäseneksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saarikko mamma ku valittiin puheenjohtajaksi niin kukaan ei enään aja pohjoissuomen etuja!!saarikko tappaa palvelut pienistä kunnista! Ma eroilmoitusta tekeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu