PATTAYANMATKAILUN TOSIASIALLINEN LUONNE.

Thaimaan matkailu on pitkäjänteistä toimintaa ja ylitse muiden etenkin on Pattayan matkailu, sen oikeaoppinen harrastaminen vaatii asiaan perinpohjaisesti paneutumista. Olenkin tehnyt aiheesta pienen yhteenvedon huomatessani että sellaiselle on tilausta 24/7 nimenomaan minun toimestani. Katson että seuraavat selvittää matkailun todellisen luonteen
RZJrAX FiUehE 4EGzkm lwDvEY j86euM hPrRGp QVamwG Wlxel7

Toivotan tervetulleeksi tänne Thaimaahan ja jopa Chiang Maihin tosiasialliset matkaajat kun matkailu jälleen jatkuu, tosin tämä viestini tuskin heitä tällä foorumilla tavoittaa.

18

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      IPn perusteella kone asettuu Niuvanniemen suljetulle, kiljupöntön viereen.

      • Anonyymi

        Poju se näyttää oman koneen ip:n ei avaajan ip:tä, terveisiä Kuopioon, muista ne sätkät.


    • Anonyymi

      Kun kilju on valmista niin aiotko tarjota toisille vain juotko kaiken itse?

    • Anonyymi

      Otappa valokuva myös tästä omasta aloituksestasi ja näytä se aamulla psykiatrille niin pääset aivan varmasti ilmaiseen hoitoon.

      • Anonyymi

        Niinkö juuri todistit olevasi Kuopiossa, ja toivottavasti hyvässä hoidossa tosin ei sekään ihmeisiin pysyy, kun senkin olet todistanut.


    • Anonyymi

      Totuus on tarua ihmeellisempää, lyö jopa laudalta satanolla haaveilluusioelämän liikemiespienviljelijältä.

    • Anonyymi

      Thaimaan ja Pattayan matkailun suosion salaisuus on olemisen ja elämisen helppous ja lukemattomat mahdollisuudet. Kaikki on mahdollista ja käden ulottuvilla. Kävelymatkan päässä on kaikki mitä ihminen tarvitsee. Voi hypätä myös taksiin, mopotaksiin tai lavataksiin, jos ei halua dallaa. Pattayalla ei kuseteta ja täytyy olla todella hölmö jos Pattayalla joutuisi ryöstön tai väkivallan kohteeksi.
      Aina tuttu ja turvallinen, leppoisa ja lempeä, sykkivä ja dynaaminen, oikean hintainen, siisti metropoli ja maailman upeimmat rantakadut siihen päälle.

      • Anonyymi

        Miten liittyy aloitukseen ?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miten liittyy aloitukseen ?

        Aloitus kuuluisi mielenterveyspalstalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aloitus kuuluisi mielenterveyspalstalle.

        Pattayan matkailupalsta kuuluisi mielenterveyspalstalle.


    • Anonyymi

      "Thaimaan matkailu on pitkäjänteistä toimintaa ja ylitse muiden etenkin on Pattayan matkailu, sen oikeaoppinen harrastaminen vaatii asiaan perinpohjaisesti paneutumista."

      Miten tuon voi hiekkaharjussa sosiaalituilla koko elämänsä viettäneenä tietää? Arvailetko, päätteletkö??

      • Anonyymi

        Itsepuhelu itse itsesi kanssa ei ole keskustelua kenenkään muun kanssa kuin itsesi, mutta jatka koska siitä tyydytystä saat.


    • Kaadoin kuksaani Chiang Main paikallisista papusista jauhettua ja sitten perkolaattorilla valmistamaani maailman parasta aamukahvia ja ajattelin hieman sanailla palstalle mikäli aihetta.
      Uskon että aihetta olisi, onhan a-pesun oireet pitkäaikaisia, pienisieluisilla ikuisia, mutta kun katsahdin otsikot, niin en voinut todeta muuta kuin että loppuun taputeltu.
      Toivotan nyt kuitenkin hyvät huomenet täältä Chiang Maista sinne pohjolan perukoille kun heräätte kukon kiekaistessa navettanne vierustalta, siitä se sitten taasen alkaa uusi dejavuuarki vanhaan ja turvalliseen tapaan anonyyminä anoforkalla pärvöttäminen kuten seinäjokiiset sanoo.

      • Anonyymi

        Olen pahoillani sensei, mutta Vantaan palvelutalo ei sijaitse Pohjois-Thaimaassa vaan Etelä-Suomessa. Tiksissä on ihan ok aasiamarketti, josta saa kyllä robusta-kahvia joka on kasvatettu Pohjois-Thaimaassa. Käy hakemassa sieltä invataksilla.

        laiffilan perheen isäntä, Vantaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olen pahoillani sensei, mutta Vantaan palvelutalo ei sijaitse Pohjois-Thaimaassa vaan Etelä-Suomessa. Tiksissä on ihan ok aasiamarketti, josta saa kyllä robusta-kahvia joka on kasvatettu Pohjois-Thaimaassa. Käy hakemassa sieltä invataksilla.

        laiffilan perheen isäntä, Vantaa

        Laiffilan isäntä Vantaalta kirjoittaa Vantaan palvelutalosta, no tuossa varmaankin yksi syy miksi tämä palsta on loppuun taputeltu ja loppuun taputellut jatkaa dejavuu.


    • Anonyymi

      Ei tullut vieläkään numeromiehen lupaamia kusisia paikkoja pattajan pojille.
      26.9. saakka on ilmaiset viisumit edelleen voimassa maahan jääneille. Siihen mennessä pitää hakea jatkoa. Jos ei eläke, työ tai opiskeluviisumi ole mahdollinen, niin bisnesviisumi kannattaa laittaa heti vetämään. Vaatii useiden virastojen leimat ja sen jättäpäivä on 11.9. koska immigration vaatii 14 päivän käsittelyajan bisnesviisumille.

    • Anonyymi

      Näitähän me pohdimme Hiekkiksessä kiljupönikän äärellä.

      • resupetteri osdarilla oli jassossa suma. Voitin melkein kolme euroa. Peralle olin kaks pystyssä mut itelle jäi kuitenkin vielä neljä egee.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45329
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      197
      10860
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9701
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8518
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3200
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      36
      1602
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1500
    Aihe