Miten meidät aivopestiin ajattelemaan että ulosteella leikkiminen on muka ihanaa? Ajatuskin ällöttävä.
Sitten negatiivisetkaan hakusanat eivät enää toimi niin ettei niitä saa tuloksista pois. En silti mieltäni asiasta muuta!
Onko se ihmekään että suolistotaudeista on tulossa kansantauti.
Sitten negatiivisetkaan hakusanat eivät enää toimi niin ettei niitä saa tuloksista pois. En silti mieltäni asiasta muuta!
Onko se ihmekään että suolistotaudeista on tulossa kansantauti.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei anaaliporno liity mitenkään ulosteeseen. Pillupornosta voi tietty kysyä, onko normaalia leikkiä pissalla. Miehen pippelistä tulee kanssa pissaa. Suuteleminen on selvää syljellä leikkimistä.
Vakavasti puhuen tykkään että mies laittaa peniksensä pilluun mutta joskus anaali on ollut jopa vakuuttavaa. Lisäksi on mahtavia kohtauksia jossa nainen saa molempiin aukkoihin ja upeaksi menee kun saa lastit naamaan molemmilta miehiltä.
En tykkää kakka- ja pissaleikeistä. Kerran näin kohtauksen jossa yhtäkkiä nainen nimeltä Gauge menee kesken seksin pissalle ja päästää virtsan nuotioon jolloin kuuluu raju kosahdus. Se oli kyllä erittäin seksikästä.
En tykkää sylkemisestä sen sijaan. Ällöttää nähdä naisen naama peitettynä miehen syljellä. Samoin kaikenlaiset naamanvääntelyt. En siedä kun naista kohdellaan huonosti. Mällit naamalle tai vartalolle on seksikästä.
Ei etuliite anaali välttämättä liity mitenkään ulosteisiin. Katsoin viime yönä filmiä jossa nainen samanaikaisesti sormetti pilluaan ja lasidildolla tyydytti itseään peräsuoleen. Siistiä ja puhdasta kunnes laukesin ja tuli spermasotkua.
oro pielo
aenita
Sulla tulee kuitenkin paskaa päästäs
Ai sä et pidä ittees normaalina.Olet palanut taas lempi aiheeseesi eli peräsuoleen.
Onko teille käynyt kuten minulle kävi erään naisen kanssa viikko sitten? Panin häntä ensin pilluun ja sitten anaaliin. Kun lopetimme ja vetäydyin hänestä, niin kaluni pää oli paskassa..
Joka kerta ! Jos ei suolihuuhtelua ole suoritettu, niin kuin harvemmin on tapana, on kulli enenmmän ja vähemmän kuorrutettu ulosteella ja se haju ! Kakanhaju nyt vaan kuuluu hommaan.
Varmaan moni muukin antaisi nussia anustaan kuin minä, mutta tuo kakka on aina siellä odottamassa, jos ei tee perusteellista suolihuuhtelua. Persepanot olisi juuri sillai pontaanista missä tahansa parasta, mutta kun ei kakan vuoksi voi.
Kysykää Pekka Haavistolta ohjeita.