Miten meidät aivopestiin ajattelemaan että ulosteella leikkiminen on muka ihanaa? Ajatuskin ällöttävä.
Sitten negatiivisetkaan hakusanat eivät enää toimi niin ettei niitä saa tuloksista pois. En silti mieltäni asiasta muuta!
Onko se ihmekään että suolistotaudeista on tulossa kansantauti.
Anaaliporno ällöttää
14
790
Vastaukset
- Anonyymi
Ei anaaliporno liity mitenkään ulosteeseen. Pillupornosta voi tietty kysyä, onko normaalia leikkiä pissalla. Miehen pippelistä tulee kanssa pissaa. Suuteleminen on selvää syljellä leikkimistä.
Vakavasti puhuen tykkään että mies laittaa peniksensä pilluun mutta joskus anaali on ollut jopa vakuuttavaa. Lisäksi on mahtavia kohtauksia jossa nainen saa molempiin aukkoihin ja upeaksi menee kun saa lastit naamaan molemmilta miehiltä.
En tykkää kakka- ja pissaleikeistä. Kerran näin kohtauksen jossa yhtäkkiä nainen nimeltä Gauge menee kesken seksin pissalle ja päästää virtsan nuotioon jolloin kuuluu raju kosahdus. Se oli kyllä erittäin seksikästä.
En tykkää sylkemisestä sen sijaan. Ällöttää nähdä naisen naama peitettynä miehen syljellä. Samoin kaikenlaiset naamanvääntelyt. En siedä kun naista kohdellaan huonosti. Mällit naamalle tai vartalolle on seksikästä. - Anonyymi
Ei etuliite anaali välttämättä liity mitenkään ulosteisiin. Katsoin viime yönä filmiä jossa nainen samanaikaisesti sormetti pilluaan ja lasidildolla tyydytti itseään peräsuoleen. Siistiä ja puhdasta kunnes laukesin ja tuli spermasotkua.
- Anonyymi
oro pielo
- Anonyymi
aenita
- Anonyymi
Sulla tulee kuitenkin paskaa päästäs
- Anonyymi
Ai sä et pidä ittees normaalina.Olet palanut taas lempi aiheeseesi eli peräsuoleen.
- Anonyymi
Onko teille käynyt kuten minulle kävi erään naisen kanssa viikko sitten? Panin häntä ensin pilluun ja sitten anaaliin. Kun lopetimme ja vetäydyin hänestä, niin kaluni pää oli paskassa..
- Anonyymi
Joka kerta ! Jos ei suolihuuhtelua ole suoritettu, niin kuin harvemmin on tapana, on kulli enenmmän ja vähemmän kuorrutettu ulosteella ja se haju ! Kakanhaju nyt vaan kuuluu hommaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joka kerta ! Jos ei suolihuuhtelua ole suoritettu, niin kuin harvemmin on tapana, on kulli enenmmän ja vähemmän kuorrutettu ulosteella ja se haju ! Kakanhaju nyt vaan kuuluu hommaan.
Varmaan moni muukin antaisi nussia anustaan kuin minä, mutta tuo kakka on aina siellä odottamassa, jos ei tee perusteellista suolihuuhtelua. Persepanot olisi juuri sillai pontaanista missä tahansa parasta, mutta kun ei kakan vuoksi voi.
- Anonyymi
Kysykää Pekka Haavistolta ohjeita.
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset8410511Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen
"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu1418774Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti906067Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita
näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään604268Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut524219Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita
sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi804070Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään
mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät503719Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä
Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi673179Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin
ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali73107IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k672955