Honkasalo puhuu asian vierstä ja tietämättä asioita

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Veronika Honkasalo tietää ja puhuu asiaa.
Kunnioitusta ja Ylistystä.
Veronika Honkasalo on Vasemmistoliiton loistava, älykäs ja erinomainen kansanedustaja.
Veronika Honkasalo seuraavan vasemmistohallituksen ministeriksi.

Äänestä
  • Veronika Honkasalosta ei tullut ministeriä. Neuvostoliiton järjestelmä perustui samaan aatteeseen, mitä Honkasalo edustaa, jossa yksilön velvollisuus on palvella yhteiskuntaa. Käytännössä tämä toteutettiin Neuvostoliitossa totalitarismin kautta luomalla sortojärjestelmä, jossa kommunistisen utopian parhainta luokkaa eli yhteiskuntaluokkien alinta tasoa, työläisiä riistettiin kaikin tavoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/4316754-honkasalo-poliisivakivalta-ei-kuulu-suomeen

höpö höpö

hoitajat ottaa hulluja lujempaa kiinni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu