Hengitysilma kuin jossain Delhissä. Mihinkään ei pääse pakoon pistävää hajua. Haisee lamminrannassa, Wahrenilla, keskustassa. Mustat saastepilvet leijailee taivaalla jotka nousevat jostain Pilvenmäen teollisuusalueelta
Vastaukset 8
- Anonyymi
kiitä paikallisia vihreitä, niiden takia tulee elämä vielä kalliiksi.
- Anonyymi
Varmaan jätevesilaitokselta, sitä tulee torille asti aamulla. Kaikki ei kyllä haista, varsinkin he kun asuu jatkuvassa hajussa.
Kerran kyllä haisi Kartanonkadulla, kun iso traktori kuljetti sitä pas...., sitä oli alustassa ja takana puskurin päällä, siitä se tippui töyssyissä.- Anonyymi
Jätevesilaitos ei haise kilometrien päähän mitä sekoilet? Ei ole mikään paskanhaju kyseessä vaan pistävä haju samanlainen haju tulee kun hitsaa metallia!
- Anonyymi
Forssassa haisee esim. Isover, kiimassuo ja jätevedenpuhdistamo. Onkohan Isoverin piipussa mitään suodattimia?
- Anonyymi
Isoveri saastuttaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Isoveri saastuttaa
Isoveli valvoo ja huomauttaa märkiä puita polttavia omakotitaloasukkaita että lopettakaa se haiseminen. Varsinkin nyt kun melkein kesä käsillä. Typerykset palelevat yöllä ja panevat haisemaan.
- Anonyymi
Forssassa haisee tammelalaisten paskarassit, ikäloput autonromut ja mopot moottoripyörät. Pysyisivät vaan taantumuksen ja tangorajan tuolla puolen haisemassa ihan omissa oloissaan.
- Anonyymi
Paska haisee paskalle. Forssa on paskapaikka hajuja myöten. Forssalainen luonne on pirullinen. Niin paljon huonoja kokemuksia. Forssalainen tyttöystävä petti minua toisen miehen kanssa. Kurssilla ollessani forssalainen jätkä kiristi minulta rahaa. Kun hän ei saanut rahaa minulta, hakkasi minua. Kaiken huipuksi hän pilasi ruokani
räkimällä annokseeni.
Käydessäni Forssassa joku laittoi rikkinäisen pullon auton renkaiden alle. Myöskään forssalainen enkelikirjojen tekijä ei todellakaan ollut mikään enkeli itse. Kun LSO : n teurastamo siirtyi Forssaan, forssalaiset olivat vihaisia ulkopaikkakunnalta saapuville ja haukkuivat heitä.
Juuri, kun saapujat olivat muuttaneet ja yrittäneet juurtua Forssaan, niin heidät kaikki irtisanottiin ilman syytä. Moni oli vaihtanut kaupunkia turhaan. Lapsena minut pistettiin maksamaan lippu käärme showhun kaksi kertaa. Katala temppu forssalaisilta. Forssalaiset saavat syyttää paskanhajusta itseään. Postiinkin tuli forssalainen ja sotki kaikkia asiat. Ylimielisyys kostautui forssalaisille LSO lähti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591300
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571228Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1341150- 1011034
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71030- 54922
Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista32838Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.6833Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it197710- 71689