Tunteita lapsen valmentajaa kohtaan

Niin. Tännehän voin sen jakaa, kun ei muualle voi.

Lämpimiä, uteliaita katseita kahden aikuisen välillä. Ihan normaalia keskustelua. Hän on hirveän kujeileva ja positiivinen mies, itsevarma muttei ollenkaan negatiivisella tavalla.

Ihana. Todella.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onhan se kivaa olla ihastunut, mutta ehkei kannata lähteä rakentelemaan mitään. :)

Äänestä
  • Samaa mieltä. Mutta kiva tunne!

    Äänestä

No niin jatkossa minä vien lapset harrastuksiin kun sinulla on vain huoraaminen mielessä!

Äänestä
  • Jos jaksat nostaa sen keskivartalolihavan keski-ikää lähestyvän vanhan elostelijan ruhosi sohvanpohjalta.

    Äänestä

Ammattilainen tekee silloin työtään ja kehittää luottamusta yhsinhuoltajaa kohtaankin kun se kuuluu ammattiin. :) Hän on töissään ja sinä olet asiakas.
Hae lapsen isä takaisin kasvattamaan lasta ja saat helpotuksen läheiskaipuuseen myös. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin. Tännehän voin sen jakaa, kun ei muualle voi.

Lämpimiä, uteliaita katseita kahden aikuisen välillä. Ihan normaalia keskustelua. Hän on hirveän kujeileva ja positiivinen mies, itsevarma muttei ollenkaan negatiivisella tavalla.

Ihana. Todella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu