Advanti S270,S326, S328?

MInkälaisia ovat nuo vanteet
Ovatko laadukkaat? mieten painon laita?
eli kokemuksia?

näyttävät ainakin hyviltä ja hintakaan ei ole paha.
3767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt on toista talvea alla S270:t ja hyvin nuo on talvikelit kestänyt. Aika painavathan nuo ovat mutta oli edulliset ja laatu vaikuttaa hyvältä.

Äänestä
  • no hyvä tietää että kestää, mutta painavat verrattuna mihin?
    muihin n. 500e/4kpl. vanteisiin?
    vai verrattuna esim. OZ, KOsei -merkkisiin vanteisiin?

    paljonkohan tuommoset advantit painaa renkaineen?
    nyt puhutaan "pienistä" 16" vanteista

    Äänestä

  • kysyvä ei tieltä eksy kirjoitti:

    no hyvä tietää että kestää, mutta painavat verrattuna mihin?
    muihin n. 500e/4kpl. vanteisiin?
    vai verrattuna esim. OZ, KOsei -merkkisiin vanteisiin?

    paljonkohan tuommoset advantit painaa renkaineen?
    nyt puhutaan "pienistä" 16" vanteista

    Advanti s162 ja 215/55-16 michelin renkaat 19kg

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyvä ei tieltä eksy kirjoitti:

MInkälaisia ovat nuo vanteet
Ovatko laadukkaat? mieten painon laita?
eli kokemuksia?

näyttävät ainakin hyviltä ja hintakaan ei ole paha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu