HARTAN skater X

Harkinnassa Hartan Skater X yhdistelmävaunu kovalla kantokopalla. Onko kellään kokemuksia miten toimii ja onko joku esim. saksasta tilannut ja jos on, miten toimii mahdolliset takuu asiat??
12509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hankimme Saksasta (www.pingpong-online.com) Hartan Skater X vaunut pehmeällä kantokopalla sekä muutamia muita lisävarusteita. Takuun suhteen noudatetaan Saksan lainsäädäntöä. Vaunut olivat kuitenkin yli 400€ edullisemmat kuin Suomesta hankittuna.
Vaunut toimitettiin kotiin kannettuna ja toimitusaika oli kuusi viikkoa kuten luvattiinkin. Vaunut ovat toimineet hyvin (nyt noin neljän kuukauden kokemus), ovat kevyet sekä mukavat käyttää. Suosittelen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia kirjoitti:

Harkinnassa Hartan Skater X yhdistelmävaunu kovalla kantokopalla. Onko kellään kokemuksia miten toimii ja onko joku esim. saksasta tilannut ja jos on, miten toimii mahdolliset takuu asiat??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu